Skocz do zawartości

jak sprawdzic po VIN emisje spalin ? euro 3 czy 4?pomocy!


anus2410

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!Jestem załamany! mało korzystałem z forum ,bo jakos mi nie było potrzeba, ale teraz to mysle ,że tutaj sa jedyni ludzie co mogą mi pomóc!!!!, otóz potrzebuje zaswiadczenia ,certyfikatu z informacja jaka jest emisja spalin CO2 w mojej "buni"! , a dokładnie bmw 530d e60 ,słyszałem ze mozna sie dowiedziec po numerze VIN , ale jednak na rózne sposoby sprawdzałem, płaciłem za rozkodowanie vin i nie pomogło, nawet w serwisie bmw nie pomogli,porazka!!! prosze o pomoc ! moj vin ..........B642684 ,POZDRAWIAM!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz, tylko cały w tym problem ze w tej chwili mieszkam w DE i do przerejestrowania auta potrzebuje certyfikat emisji spalin, a BMW w Niemczech nie umie mi tego zrobic i wysyłaja mnie do Monachium /do producenta/ !!!! takie jaja!!! , a co do DPF to posiadam w wyposazeniu, tylko nie wiem jak im udowodnic ze mam euro4 ,po nr vin nic nie widać, a oni musza miec napisane czarno na białym euro 4, pozdrawiam!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Po rozkodowaniu twojego nr. Vin nie ma wzmianki o filtrze dpf.

W tych rocznikach nie był seryjnie montowany i zamawiany jako dodatkowe wyposażenie.


Jeśli masz orgyginalny dpf jechał bym do bmw aby dodali ci wyposażenie do samochodu. Może by poszli na to i było by łatwiej.


Nie masz żadnych papierów od poprzedniego właściciela? Jeśli go doposazył to na pewno nie bezinteresownie i jeśli był zarejestrowany w DE to dopisał to do małego dowodu.


Normalnie po doposazeniu w dpf wystawia warsztat papier z którym idzie się do Zulassungsstelle a oni zmieniają emisję spalin w papierach

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.