Skocz do zawartości

[F10] Pozycja za kierownią - minimalna wysokość fotela


Vince

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy mógłbym prosić o opinie na temat minimalnej wysokości siedziska w różnych wariantach foteli w f10 (standard, comfort, sport). W moim odczuciu (po przesiadce z 3ki), po maksymalnym obniżeniu fotela, ciągle siedzę wyżej niż bym oczekiwał. Mam standardowe fotele sterowane elektrycznie (wersja LCI)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ci to zmierzyc ? :mrgreen:

Chodziło mi bardziej o opinie osób, które miały okazje usiąść lub orientują sie czy istnieją różnice w min. wysokości (głębokości) w każdej z wersji foteli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chcialbys siedziec tak nisko aby tylko czubek glowy wystawal nad szybe boczna??

czy masz moze 230cm?


dosc ciezko okreslic to co chcesz bo jest to indywidualne odczucie

sam musisz usiasc w tych fotelach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie/prośbę :)

Chcialbym prosić opinie osób, które miały okazje usiąść lub orientują sie czy istnieją różnice w minimalnej wysokości (głębokości) w każdej z wersji foteli (standard/sport/comfort).


Mój wzrost/odczucia/preferencje nie są tu istotne. Pytanie dotyczy konkretnego parametru (min wysokosci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię ze uzyskasz odpowiedz na swoje pytanie. Najprościej jest przekonac sie na własnym tyłku. Podjedz Sobie do jakiegoś komisu gdzie stoją auta klasy premium. Napewno są tam tez 5taki w różnych wariantach i usiądź w każdej z nich a bedziesz wiedział
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ja ci mogę zmierzyć jak to wygląda w sportach. Ale nie wiem jaki pomiar chcesz. co z tego, że obniże na maksa jak do tego jeszcze dochodzi pochylenie całego fotela (chodzi mi o kołyskę a nie o pochylenie oparcia).

Generalnie tak jak ci wyżej piszą, najlepiej siąść na fotelu. Bo sa kolosalne różnice w odczuciu jak zaczniesz bawić się wysokościa + kołyską + oparciem.

Jeśli masz w swoim zasięgu jakieś ASO to popatrz jakie mają F10 lub F11 w Premium Select, zobacz w ogłoszeniu jakie są fotele i pójdź pooglądaj, że niby chcesz kupić. Sądziesz sobie na fotel i zobaczysz jak to wyglada.

Przy odrobinie szczęscia będa mieli zarówno z komfortami jak i ze sportowymi. A zwykle masz u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.