Skocz do zawartości

Przekładka Anglika E92


pit33kk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Widac ze sie nie znasz a sie wypowiadasz, jakie nowe otwory? Jaki specjalny przeglad? Sciana symetryczna, zadnego spawania, wiercenia, nigdzie. Nawet pod wycieraczki sa gotowe mocowania. Zrobilem wiele e90/e87 i auto idealne do przekladki i na bank cenowo duzo lepiej niz ulepy w pl. Podstawowe dwie przewagi aut z uk, pewny przebieg, notowany w ogolnodostepnej bazie oraz kategorie jesli auto bylo po wypadku, rowniez dostepne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze sie nie znasz a sie wypowiadasz, jakie nowe otwory? Jaki specjalny przeglad? Sciana symetryczna, zadnego spawania, wiercenia, nigdzie. Nawet pod wycieraczki sa gotowe mocowania. Zrobilem wiele e90/e87 i auto idealne do przekladki i na bank cenowo duzo lepiej niz ulepy w pl. Podstawowe dwie przewagi aut z uk, pewny przebieg, notowany w ogolnodostepnej bazie oraz kategorie jesli auto bylo po wypadku, rowniez dostepne.

 


A to nie wiedziałem że bmw jest przygotowane do tego.

Kilka lat temu gdy dopiero angole zaczely napływać masowo do PL to przekładałem kilka francuzów - głownie one bo wtedy nie było potrzeba dodatkowych papierów na naruszenie konstrukcji.

Aż z ciekawości zerknę w swojej jak to wyglada jak wjade na podnośnik. Zwracam honor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Serie e46/e83/e39 i wszystkie z tamtych lat wymagaja przerabiania sciany. Nowsze generacje e87/e90/e84/ czy tez f20/f30 maja sciany z zaslepkami, które przekladamy z lewej na prawa. Wracajac, pamietajcie, raz zarejestrowanego anglika z kiera po prawej, po przekladdze juz nie zarejestrujemy jako lhd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przy pierwszej rejestracji auta w Polsce, diagnosta ustala i dokonuje wpisu, po której stronie jest kierownica. To trafia do wydzialu komunikacji. Teoretycznie "odkrecenie" tego jest mozliwe po przedstawieniu certyfikatu z bmw ag iz owe auto bylo u nich przelozone z rhd na lhd. Jak taka zmiane chcesz zglosic do wydzialu komunikacji? Pojdziesz i powiesz zeby zmienili ci zapis w dokumentach bo sobie przelozyles auto? Dlatego tez, polskie angliki sa tak tanie na rynku sprzedazy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To super. Mam nadzieje ze powiedziales iz auto juz jest zarejestrowane na polskich. Moze u was jest inaczej. U nas nie ma szans aby taki numer przeszedl i jeszcze sie nie spotkalem aby komus w Polsce sie udalo ale roznie to bywa. Jesli u Ciebie mozna, super :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Panowie, mam zamiar przywiez moje e92 335d 2007 ktorym jezdze 8 lat i mam przejechane 80k mil. Jaka jest procedura przelozenia i rejestracji? Jest jakis czas na to? Rozumiem ze najpierw przekladka, pozniej badania i rejestracja. Ktos robil cos podobnego ostatnio? Przekladke ogarne za 10-12k PLN.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Teoretycznie mozna przerobic, należy rozkleic klosz od lampy i wymienic soczewki na EU. Najlepiej w firmie, ktora sie zajmuje takimi modyfikacjami. Niestety obie opcje sa drogie, zakup uzywanych czy tez modyfikacja, jesli mamy dynamic (skretne), robi sie bardzo drogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.