Skocz do zawartości

BMW Navigation Europe MOVE 2019


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Może być na Google drive? To jest link do spakowanego zip'a MOVE 2019. Mapy na 2020 nigdzie nie widziałem.

https://drive.google.com/file/d/19r7oa92eiuxpYOOUpmmkAGbIlVGht4ek


Linka dodałem też do wątku ze wszystkimi najnowszymi mapami

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232&p=2636979#p2636979

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Pobrałem mapy z chomika, wrzuciłem luzem na kartę. Pojawił się monit o aktualizacji map, wpisałem kod FSC jaki kupiłem na Allegro i... nic się nie dzieje. Nie wiem... źle wpisałem? Powinien być chyba monit, że kod nieprawidłowy. Ponownie podpiąłem pena (w schowku pod łokciem - tylko tam mam USB), ale już nic nie wykryło. Pewnie muszę teraz od nowa zgasić całkowicie silnik i odpalić za jakiś czas. Póki co wróciłem do chaty, ale zastanawia mnie, czy jak się wklepie kod, to pojawia się jakiś ekran z błędem/nieprawidłowością/akceptacją?

---

Dobra już mam nowe mapy! :)

Dziwnie się to robiło, bo niby pojawił się pasek procentowy z instalacją, ale znikł, wyjąłem nawet pena, włożyłem ponownie, pojawiło się że robi 40%, później w czasie jazdy znowu znikło i tak w godzinkę zainstalowąło się te 12 GB.

Jest różnica po przejściu z 2013. Zajebiście. Nawet nie wiedziałem, że samemu możemy wgrywać te mapy z pena, po zakupie kodu odblokowującego. A o tym kodzie dowiedziałem się z olx, gdzie gościu o nim napisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.