Skocz do zawartości

F31 320xd - brakujace wpiecie do pasów ?


lartex

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,


niedawno kupiłem f31 320xd i dopiero wczoraj miałem okazje przewieźć kogoś z tyłu. Po wejściu do auta z tyłu od strony pasażera zauważyliśmy, że ... brakuje wpięcia (czarno-czerwony plastik :D) do pasa.. jest tylko ten "chowany" dla środkowego i lewego pasażera.. czy ktoś się już spotkał z tym? czy aby dorobić ten wkład należy demontować tylna kanape?

siedzenia rozkładałem i raczej nigdzie się ten dzyndzel nie schował.. z ciekawostek dodam, że samochód był sprawdzany w ASO Smorawiński w Poznaniu i nikt tego nie zauważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Są dwie opcje

Fabryka zapomniała zamontować -w co nie wieże

Ktoś demontował kanapę i zapomniał wyciągnąć mocowania


Zdejmij kanapę i się dowiesz

https://www.newtis.info/tisv2/a/de/f31-318i-tou/repair-manuals/72-body-parts-accessories/72-11-seat-belts/GwCqUd5C

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście p o podniesieniu kanapy tak jak w linku znalazłem gniazdo do pasa.. ale oprócz tego znalazłem jeszcze kawałki rozbitego, grubego szkła - wyglada na szybe. co o tym sadzic?? samochod byl sprawdzony w aso pod katem blacharki i lakieru, dostalem opinie o bezwypadkowosci samochodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Napisz do moderatora „kruk” wyślij vin i sprawdzi jeszcze raz , majątku to nie kosztuje , a będziesz spał spokojnie .
"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście p o podniesieniu kanapy tak jak w linku znalazłem gniazdo do pasa.. ale oprócz tego znalazłem jeszcze kawałki rozbitego, grubego szkła - wyglada na szybe. co o tym sadzic?? samochod byl sprawdzony w aso pod katem blacharki i lakieru, dostalem opinie o bezwypadkowosci samochodu...

Jakie te kawałki malutkie czy duże wszystkie szyby w aucie są hartowane i Tłuką się na bardzo malutkie kawałeczki jeżeli jest duży kawałek to nie pochodzi od szyby samochodowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.