Skocz do zawartości

Profil Kierowcy BMW F10


anonim520d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po zakupie samochodu BMW F10 2011r. zastałem zapisany profil poprzednika. Czy mogę go definitywnie usunąć i wprowadzić swoje ustawienia od nowa ? Chodzi mi tutaj np o ustawienia nawigacji,telefonu,klimatyzacji,oświetlenia, itp. Jeśli tak to w jaki sposób :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...
Witam, ja mam podobny problem. Kupilem niedawno F10 i sa już utworzone 3 profile i nie mogę usunaz zadnego z poziomu iDrive. Aby usunąć musze eksportować swój profil przez USB. Ale czy potrzebuje posiadac jakiś program do tego czy jak? Chciałbym się pozbyć wszystkich danych poprzedniego wlasciciela.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam, ja mam podobny problem. Kupilem niedawno F10 i sa już utworzone 3 profile i nie mogę usunaz zadnego z poziomu iDrive. Aby usunąć musze eksportować swój profil przez USB. Ale czy potrzebuje posiadac jakiś program do tego czy jak? Chciałbym się pozbyć wszystkich danych poprzedniego wlasciciela.

 

Witam

Mam podobny problem, 3 stare profile. chce je usunąć, tzn moge jedynie nadpisać, ale jak je nazwać ???? Mam coś takiego profil 1 (....)

Jak wprowadzić nazwę ???



Sorki juz nieaktualne....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Ok, cofam co napisałem, już wszystko wiem :D :lol: widocznie nie ogarniam dostatecznie idrive ale już znalazłem to co chciałem.

Jeśli ci się udało rozwiązać problem, to wypadaloby się podzielić osiągnięciem... tak tylko zaśmiecasz forum nie wyjaśniając niczego. Jednym słowem wprowadzasz zamieszanie, wszyscy mają na siłę ci pomóc, a ty masz wszystkich w głębokim poważaniu... chciałoby się powiedzieć: "Trochę kultury"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Witam. Podłączam się pod pytanie jak usunąć poprzednie profile. Próbowałem już na dziesiątą stronę i nie ma nigdzie takiej opcji? Jak wgl zrobić swój profil? Można go zrobić tylko importując go z USB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.