Skocz do zawartości

Samoistne przestawianie prawego lusterka


grzybek_1990

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj zostawić manetkę od sterowania lusterkami na prawej stronie. Przy załączaniu biegu wstecznego to pomaga. :lol:

 

Tu nie chodzi o to, że jak cofam - przestawia sie szyba lustra, tylko przestawia się ona, kiedy otwierają się drzwi centralnym zamkiem, w tym samym czasie słychać silniczek prawego lusterka i szkło zmienia swoje położenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie, ale czy Ci opada lusterko przy otwieraniu, niezależnie na której stronie masz manetkę?

Podpinałeś pod kompa? Nie wywala żadnego błędu?

 

Przestawia się niezależnie po ktorej stronie mam manetkę. Nie podpinalem, nie mam gdzie na razie sie podpiąć chyba, że sam sobie kupię jakiś kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz pamięć foteli? może masz to wszystko ustawione w profilu. pamięć stacji radiowej,ustawienie fotela itp itd

 

Mam możliwość ustawiania pamięci fotela, ale nigdy tego nie robiłem. Poza tym, auto posiadam od roku, a problem z przestawiajacym sie lustrem podczas otwierania centralnego zamka, pojawił się z 2 tyg temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapisz ustawienia fotela jak lusterko będzie w normalnej pozycji

 

Zapisałem, nic to nie zmienia niestety. Zmieniajac ustawienia z fotela, szyba lusterka nie zmienia pozycji do odpowiedniej, tylko przesuwa sie maksymalnie w jakakolwiek strone, że trzeba przestawiać ręcznie. To samo tyczy sie otwierania auta. Po prostu prawe lusterko dostaje jakis sygnal i z poprawnej pozycji, przechodzi do błędnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Może już znalazłeś powód tego przestawiania, ale jak nie to podpowiem. Chodzi o wilgoć, śniedź, albo brak kontaktu w lusterku. Raz czy dwa tak miałem jak umyłem auto a przy okazji było zimno. Trzeba by wyczyścić styki, prysnąć kontakt sprayem i powinno działać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.