Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Ostatnio jest modne: "to kolega wystawiał i pomylił się" :lol:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Trzeba zrobić to co wyjdzie podczas oględzin, do tego trzeba przeanalizować historię serwisową aby powymieniać płyny eksploatacyjne, na które będzie kolej.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić to co wyjdzie podczas oględzin, do tego trzeba przeanalizować historię serwisową aby powymieniać płyny eksploatacyjne, na które będzie kolej.

 


płyny ok wiadomo po sprawdzeniu serwisów w aucie i ksiazce a sie zastanawiam na rozrzadem jezeli oczywiscie nie było robiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Warto też pamiętać o rozrządzie.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd mogłeś wiedzieć że raport od Andrzeja to prawdziwy raport a nie beczka śmiechu jak te wszystkie strony za złotówkę. Nie wiemy co jest w tym rękawie ( raporcie ) dlatego bez obejrzenia auta Ja się nie podejmę wyceny racjonalnej żadnego samochodu. Najpierw sprawdź po vin czy auto nie ma akcji serwisowej na zapalający się kolektor ssący :duh: jeśli nie a chłodniczka jest made in korea to dolicz od razu jej wymianę , koszt ok 4tys zł.

 


Najpierw sprawdź po vin czy auto nie ma akcji serwisowej na zapalający się kolektor ssący :duh: jeśli nie a chłodniczka jest made in korea to dolicz od razu jej wymianę , koszt ok 4tys zł.




ten element chyba nalezy sprawdzic po odebraniu auta tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i olej w x-drive też nie zaszkodzi nowy...

 


olej to w kazdym aucie czy to firmowe czy prywatne wymiana jest co 15 tys

Olej w skrzynce x-drive co 15tys???

 

Kolega keystone69 pewnie źle zrozumiał :mrgreen:

Chodziło przecież o wymianę w skrzynce rozdzielacza (systemu X-drive) :wink: i na pewno nie co 15 tysięcy km. :mrgreen:

Zorba pozdrawia !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i olej w x-drive też nie zaszkodzi nowy...

 


olej to w kazdym aucie czy to firmowe czy prywatne wymiana jest co 15 tys

Olej w skrzynce x-drive co 15tys???

 


taak zaje...bałem sie sorki hehe

chodzilo mi o olej silnikowy przeciez nie kazde auto ma skrzynie x drive jak pisalem ze w maszych wszystkich autach :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niekoniecznie, moje 535xd F10 2015 też nie miało akcji serwisowej a przy przebiegu 54tys km się zapaliło, jest cały artykuł w Auto Świat poradnik ze stycznia o tym bo się wk... i ich opisałem.

A oto i artykuł:

https://www.auto-swiat.pl/porady/eksploatacja/gorace-bmw-czy-twoje-takze-musi-splonac/4vtshkv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

No co Ty nie powiesz :lol: :lol: :lol:

Pewnie byśmy wszyscy jeździli E36 (dla mnie świetne auto), ale wolę żyć w nieświadomości i mieć raczej współczesny samochód, a w garażu jakiegoś jednak prawdziwego klasyka.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty nie powiesz :lol: :lol: :lol:

Pewnie byśmy wszyscy jeździli E36 (dla mnie świetne auto), ale wolę żyć w nieświadomości i mieć raczej współczesny samochód, a w garażu jakiegoś jednak prawdziwego klasyka.

Zgadzam się, najlepszy układ nowe auto do codziennej jazdy i klasyk w garażu. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty nie powiesz :lol: :lol: :lol:

Pewnie byśmy wszyscy jeździli E36 (dla mnie świetne auto), ale wolę żyć w nieświadomości i mieć raczej współczesny samochód, a w garażu jakiegoś jednak prawdziwego klasyka.

Zgadzam się, najlepszy układ nowe auto do codziennej jazdy i klasyk w garażu. :twisted:

 

z ta kwestia tez sie zgadzam panowie koledzy


X5 o której mowa zakupiłem dzis odebrałem radość z jazdy jest a teraz kilka dodatków by troche zmienić wizerunek ...


a co do klasyka...to sie robi tez juz prawie rok i na wiosne jest szansa ze pierwsze dżwięki z niego będzie słychac :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzedawca poinformował mnie o akcji na chłodniczke egr ze w serwisie akcja jest i wymieniają i trzeba lecieć :)


coś któryś z kolegów wie na ten temat ???

w mojej x5 e53 też puściła chłodniczka egr i poszedł płyn do turbo,wylałem z niego ponad lir płynu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.