Skocz do zawartości

błąd silnika, skrzyni


calpe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sam sobie dziś zmalowałem problem. popełniłem szereg dziecinnych błędów które w konsekwencji unieruchomiły mi auto. Próbując dostać się do zbiornika spryskiwaczy bez odłączenia akumulatora porozłączałem wtyczki przy komputerze + wypiąłem komputery. Do zbiorniczka się oczywiście nie dostałem natomiast po podłączeniu wszystkiego z powrotem wyskoczyły błędy : silnik w trybie awaryjnym, skrzynia w trybie awaryjnym. Auto odpala ale nie reaguje na gaz. Grzebałem przy spryskiwaczach bo jutro czeka mnie wyjazd a załatwiłem się na cacy. Auto było w 100% sprawne. Help wiem że zle zrobiłem no ale już się stało- Czy ktoś może mi poradzić co jest grane? bmw e 38 ,750
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij kleme na pol godziny moze sie zresetuje tak ma szybko odpowiadam

Tu masz instrukcje:


Turn the key to position 2 (all the way without starting the engine), put the pedal to the floor for 30 sec. You should hear a noise indicating the transmission has been reset.


You can also try a full battery reset - with the car off, keys out and windows down, unhok the negative terminal of the battery for 1 full hour. This will reset every module in your car and can sometimes clear random electrical faults.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odepnij kleme na pol godziny moze sie zresetuje tak ma szybko odpowiadam

Tu masz instrukcje:


Turn the key to position 2 (all the way without starting the engine), put the pedal to the floor for 30 sec. You should hear a noise indicating the transmission has been reset.


You can also try a full battery reset - with the car off, keys out and windows down, unhok the negative terminal of the battery for 1 full hour. This will reset every module in your car and can sometimes clear random electrical faults.

 

Dzięki stary zawalczę jutro od rana. próbowałem odłączać klemę ale + nie minusową i na duzo krócej niż godzina. Spróbuję też tej drugiej metody tzn z wciśnięciem gazu w podłogę w pozycji 2 kluczyka. na pewno napiszę co o jak po akcji "liść Dębu" pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam w skrzynce są przekaźniki, jak ich nie rozłączyłeś to może przez przypadek zruszyłeś zaśniedziały i nie ma styku mimo podłączenia wtyczek, oczywiście błędy i inpa to pierwsza kolejność. Powodzonka w usterce i daj znać co finalnie tam się stało :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.