Skocz do zawartości

F82 M4 Venom Wypad w Zachodniopomorskie są chętni na Spota


czerwony330d

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 698
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niema co chcieć... realizuj.... Kupuj gruza spawaj dyfer... opanujesz to później I m4 możesz pouzywac zgodnie z przeznaczeniem

Bartek to dobra myśl, będę musiał coś poszukać :wink: :cool2:

 

Kurcze, masz coraz ładniejsze to auto!

Dziękuje bardzo Bart328 :cool2:

 

Mariusz wrzucam lepszej jakości fotki bo Twoim kalkulatorem to tak średnio :mrgreen:

Fajny spot, moim zdaniem w Twoje //M przydałoby się lekko obniżyć co dodałoby agresywnego sportowego charakteru, porównaj na ostatnim zdjeciu z Pako roznice :cool2:

Moim zdaniem Pako śliczna ma te m4 San MArino Blue jest obłędne , Twoja ładnie wyszło zdj na tle domu, pjona wariacie :handshake:


7qh5w0c4ilib.jpg

mmi0jm6h2jvv.jpg

g02cgp23msf7.jpg

gch4q6f9t596.jpg

z3qt7uynkqxp.jpg

Dziękuje bardzo Jacek, co do obniżenia to cały czas się waham a fura i kolor Individual naprawdę piękny ale moja to istny diabeł :norty: :norty:

 

Nie kalecz zawieszenie competition Mariusz, ktore jest perfekcyjne i doprocowane...prowadzenie majstersztyk po obniżeniu już tak różowo nie będzie...


Stoi jak trzeba nie za nisko nie za wysoko....

 

Nie zgodzę się z tym kaleczeniem ;)

W twojej Mariusz jest zawias competition?

Marek waham się nad tym obniżeniem zawieszenia bo nie chcę uszkodzić sobie dokładki zderzaka a co do zawieszenia to nie wiem czy mam Competition :? Raczej nie mam a zastanawiam się nad sprężynami Performance?

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadszedł czas na gruby mod i w końcu dorwałem zestaw w bardzo dobrym stanie:


qNYK39l_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium


p0o6309_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&fidelity=medium

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod gruby. Jak masz zamiar wyjeżdżać na tor, na plus. Na co dzień, szczególnie w "mokrej zimie" nic fajnego. Oprócz zestawu musisz wymienić Serwomechanizm ukł. hamulcowego, dla ceramiki jest inny. https://sklep.auto-voll.pl/oryginal-bmw-34337850999.html Kolejna sprawa to pompa dsc. Programowanie, czy kodowanie.


Miałem te heble i nie polecam dla codziennej eksploatacji. Fajnie wygląda i tyle. Piszczy, a na zimno nie hamuje. Teraz już sam się przekonasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariuszowi jako jedynemu hamowało będzi na zimnym jak żyleta :) dajcie juz spokoj... kazdy mowil... chce kupic drogie heble to ma. są ladne i lekkie i zona bedzie wiedziala kiedy obiad wstawiac jak bedzie pisk slychac zza okna :) :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra, niezły mod. Utnij nogi tej kozie jak nie masz competition

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ze swojej ori sprężyny competition na zbyciu.....

Najgorszy mod jaki zrobiłeś z tymi heblami:(

Co do koloru każde poprzednie wersje M miałem czarne i powiem Ci że najgorsze w tym kolorze jest brak widocznych wcięć załamań itd i dodatki z carbonu zlewaja się tj dach dokladki itd. M4 CZARNA jak dla mnie,wygląda najmniej agresywnie. Bandziorowata jest ok ale czarna e92 m3 też to bandzior,kazde auto czarne jest bardziej gangsterskie ;) Pamiętaj to mój gust ;)

Ale nie powiesz że na czarnym te wszystkie linie załamania i carbony lepiej widać niż w innych jaśniejszych kolorach.......pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod gruby. Jak masz zamiar wyjeżdżać na tor, na plus. Na co dzień, szczególnie w "mokrej zimie" nic fajnego. Oprócz zestawu musisz wymienić Serwomechanizm ukł. hamulcowego, dla ceramiki jest inny. https://sklep.auto-voll.pl/oryginal-bmw-34337850999.html Kolejna sprawa to pompa dsc. Programowanie, czy kodowanie.


Miałem te heble i nie polecam dla codziennej eksploatacji. Fajnie wygląda i tyle. Piszczy, a na zimno nie hamuje. Teraz już sam się przekonasz.

Jasons dziękuje za podpowiedzi, w zimowe wieczoru będę miał okazję to na spokojnie zamontować, serwo ma już kupione, pompa DSC zostanie przeprogramowana auto nie będzie jeżdżone w zimie nawet w deszczu nie będę jeździł chyba że akurat w czasie drogi mnie złapie, na tor pewnie się wybiorę gdy poprawię swoje umiejętności. Zresztą tak jak piszesz przekonam się sam na wiosnę jak autem wyjadę na drogi.

 

jeszcze osłony tarcz potrzebne do ceramiki
jeszcze osłony tarcz potrzebne do ceramiki

Dokładnie. No i najmniejsze koło pod ceramikę to 19 cali. I tak wchodzi na żyletki ;-)

Osłony tarcz hamulcowych kupione nowe, nowe przewody w oplocie, śruby itd. Koło i tak mniejszego jak 19 cali nie przewiduje więc się nie martwię, najważniejsze że hamulce są zdecydowanie lżejsze niż seryjne a co za tym idzie niższa masa resorująca.

 

Mariuszowi jako jedynemu hamowało będzi na zimnym jak żyleta :) dajcie juz spokoj... kazdy mowil... chce kupic drogie heble to ma. są ladne i lekkie i zona bedzie wiedziala kiedy obiad wstawiac jak bedzie pisk slychac zza okna :) :8)

Bartek jakbyś zgadł mi będzie hamować jak żyleta na zimnym, kupiłem i przekonam się sam czy to był dobry zakup, a bo do pisku to jak żona go usłyszy jak z pracy będę wracał to zdąży z obiadem bo jak będzie słyszalny tuż przy oknie to już za późno na wstawianie obiadu także uważam że nie ma tragedii z piskiem :mrgreen: :P

 

Masakra, niezły mod. Utnij nogi tej kozie jak nie masz competition

Dziękuje bardzo a nogi obciąć tej kozie by się przydało ale zastanawiam się czy Competition czy Performance.

 

Ja mam ze swojej ori sprężyny competition na zbyciu.....

Najgorszy mod jaki zrobiłeś z tymi heblami:(

Co do koloru każde poprzednie wersje M miałem czarne i powiem Ci że najgorsze w tym kolorze jest brak widocznych wcięć załamań itd i dodatki z carbonu zlewaja się tj dach dokladki itd. M4 CZARNA jak dla mnie,wygląda najmniej agresywnie. Bandziorowata jest ok ale czarna e92 m3 też to bandzior,kazde auto czarne jest bardziej gangsterskie ;) Pamiętaj to mój gust ;)

Ale nie powiesz że na czarnym te wszystkie linie załamania i carbony lepiej widać niż w innych jaśniejszych kolorach.......pozdro

To trzeba pogadać o tych sprężynach przy najbliższym spocie :wink:

Co do heble to się okaże czy najgorszy mod :P

Co do koloru to niestety taką kupiłem i miałem również E46 w tym samym kolorze oprócz tego że wygląda bandziorowato to zgadzam się że linie auta się zlewają a Carbon nie jest tak widoczny jak na innych jaśniejszych kolorach a co do agresywności auta to bym się nie zgodził ale każdy ma swoją opinię i gust a o gustach się nie dyskutuje, myślę w przyszłości okleić auto na frozen grey bo widziałem już taką M4 i wyglądała zacnie ale to się okaże.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja chciałem okleić na frozen grey :mrgreen: lub na taki kolor co ma s klasa coupe Gray Magno

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja chciałem okleić na frozen grey :mrgreen: lub na taki kolor co ma s klasa coupe Gray Magno

Bardzo ładnie wygląda ten frozen grey i teraz żałuję zamiast wydawać tyle kasy na powłokę ceramiczną to mogłem okleić auto :duh: :mad2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja chciałem okleić na frozen grey :mrgreen: lub na taki kolor co ma s klasa coupe Gray Magno

Bardzo ładnie wygląda ten frozen grey i teraz żałuję zamiast wydawać tyle kasy na powłokę ceramiczną to mogłem okleić auto :duh: :mad2:

 

Zawsze możesz dać ceramike na folię :mrgreen: :mrgreen:

Oklej te sztukę to będzie wypas :mrgreen:


bmw-m4-klassen-m56r-matte-black-1.jpg


Tylko jak z tymi naklejkami co masz.. :/

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh ja chciałem okleić na frozen grey :mrgreen: lub na taki kolor co ma s klasa coupe Gray Magno

Bardzo ładnie wygląda ten frozen grey i teraz żałuję zamiast wydawać tyle kasy na powłokę ceramiczną to mogłem okleić auto :duh: :mad2:

 

Zawsze możesz dać ceramike na folię :mrgreen: :mrgreen:

Oklej te sztukę to będzie wypas :mrgreen:


bmw-m4-klassen-m56r-matte-black-1.jpg


Tylko jak z tymi naklejkami co masz.. :/

Na razie nie myślę o tym to wizja przyszłości :wink:

 

Z oklejeniem super pomysł, tylko nie polecałbym oklejać samochodu który był ponownie lakierowany (jak folia się znudzi, może zejść z lakierem). A tak auto mega :8)

Na razie nie zamierzam odklejać. Dziękuje za docenienie mojej pracy :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Z oklejeniem super pomysł, tylko nie polecałbym oklejać samochodu który był ponownie lakierowany (jak folia się znudzi, może zejść z lakierem). A tak auto mega :8)

Masz dużo racji, sam widziałem X6, w której w czasie zdejmowania folii po trzech latach, z elementów nieoryginalnych, zszedł lakier. Ale wydaje mi się, że to kwestia, czy auto było fachowo polakierowane po naprawie. Mnie przy oklejaniu oryginalnego, bezwypadkowego auta, bardziej denerwowało jego rozkręcanie pod oklejanie - klamki, lampy, emblematy itp.

Sorry za ot.


Ja na twoim miejscu nie kombinowałbym. Czarna z naklejkami M performance wygląda super.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Eh ja chciałem okleić na frozen grey :mrgreen: lub na taki kolor co ma s klasa coupe Gray Magno

Bardzo ładnie wygląda ten frozen grey i teraz żałuję zamiast wydawać tyle kasy na powłokę ceramiczną to mogłem okleić auto :duh: :mad2:

Nie masz co żałować, koszt oklejenia całego auta to co najmniej kilka powłok ceramicznych. A tak się prezentuje całkiem ładnie, nie ma co się czepiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z oklejeniem super pomysł, tylko nie polecałbym oklejać samochodu który był ponownie lakierowany (jak folia się znudzi, może zejść z lakierem). A tak auto mega :8)

Masz dużo racji, sam widziałem X6, w której w czasie zdejmowania folii po trzech latach, z elementów nieoryginalnych, zszedł lakier. Ale wydaje mi się, że to kwestia, czy auto było fachowo polakierowane po naprawie. Mnie przy oklejaniu oryginalnego, bezwypadkowego auta, bardziej denerwowało jego rozkręcanie pod oklejanie - klamki, lampy, emblematy itp.

Sorry za ot.


Ja na twoim miejscu nie kombinowałbym. Czarna z naklejkami M performance wygląda super.

Dziękuje bardzo i przychylę się do twojej sugestii i nie będę kombinował zresztą bardzo podoba mi się to oklejenie tymi naklejkami Performance a gdy jadę wiele osób zwraca uwagę na auto przez te naklejki :cool2:

 

Eh ja chciałem okleić na frozen grey :mrgreen: lub na taki kolor co ma s klasa coupe Gray Magno

Bardzo ładnie wygląda ten frozen grey i teraz żałuję zamiast wydawać tyle kasy na powłokę ceramiczną to mogłem okleić auto :duh: :mad2:

Nie masz co żałować, koszt oklejenia całego auta to co najmniej kilka powłok ceramicznych. A tak się prezentuje całkiem ładnie, nie ma co się czepiać.

Dziękuje bardzo :cool2:

 

Wow, ladnie to cacko odbudowales. Silnik bajka i jak dla mnie wszystko pasuje idealnie.


Teraz napisze cos czego sam bym nie zrobil w swoim aucie :mrgreen: ale postaw go blizej gleby.


Gratuluje zapału i wytrwalosci! Dawaj dalej...

Dziękuje bardzo za pochwały, starałem się z całego serca by wszystko było dopracowane na maxa, obniżenie będzie ale na pewno nie będzie drastyczne jedynie delikatne kosmetyczne bo nie mam zamiaru szurać po asfalcie i szkoda by było zniszczyć dokładkę Competition, niebawem ciąg dalszy prac nad autem a jutro ma być piękna pogoda więc mycie i ewentualnie jakiś spot :wink:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rzadko bywam na forum a u Ciebie takie zmiany. Brawo Mario. Twoje M4 jest boskie :D :D

p.s. Najwyższa pora zmienić avatara bo Twój dawno nieaktulany :)

Dziękuje serdecznie, wkładałem w odbudowę całe serce a co do avatara to nie wiem jak to mam zrobić :duh:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo zo pomoc :cool2:

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.