Skocz do zawartości

webasto - nie działa


mario_70

Rekomendowane odpowiedzi

1. nie pisz pogrubiona czcionka to to sluzydo wyrozniania czegos w tekscie a nie pisania calych postow!

2. webasto to jest ogrzewanie postojowe wiec co do tego ma brak orginalnego kluczyka-pilota BMW? :|

3. byc moze masz uszkodzone/nie podlaczone webasto dlatego moze nie dzialac

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
wydaje mi sie, ze moze masz jedynie webasto dogrzewajace silnik, ja chyba tak mam - tez nie mam pilota do uruchamiania webasto (ogrzewania postojeowego), na komputerze nie pokazuje mi sie zadna opcja wlaczenia ogrzewania a pod maska znak websto jest

Run flats? NEIN, DANKE!


Yn0sTYR.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. nie pisz pogrubiona czcionka to to sluzydo wyrozniania czegos w tekscie a nie pisania calych postow!

2. webasto to jest ogrzewanie postojowe wiec co do tego ma brak orginalnego kluczyka-pilota BMW? :|

3. byc moze masz uszkodzone/nie podlaczone webasto dlatego moze nie dzialac

Witam!

Kolego jak nie wiesz to nie pisz ,bo w e39 jest specjalny pilot do uruchamiania webasto!W każdym bądz razie powinien byc!

Edytowane przez piotriviola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc w temacie webasto jak to się uruchamia nie mając pilota

oryginalnego pilota bmw-39

Witam!

Napisz czy masz navi jesli tak tam w ustawieniach możesz zaprogramować opcję ogrzewania postojowego w wersji z dużym komputerem takze!

Ewentualnie musisz kogoś znależć najlepiej jakiegoś kolegę z forum co ma webasto i może razem wspólnymi siłami uruchomicie webasto!

Pozdro!

ps.

druga opcja to post Bono!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.