Skocz do zawartości

E39 m62 1996r dziwny błąd 000015


bartekbp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Podłączyłem dzisiaj e39 540i z 1996r do komputera Carly i wyskoczył mi taki oto błąd

":Clamp 30 / vehicle speed / ADDITIONAL WATER

PUMP / free 0x15 / Schichtungspotentiometer front / Supply voltage

sensor / pressure sensor / Relay rear window defroster"

Ktoś wie co to może znaczy?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem osobiście tej apki, ale z tego co wstawiłeś to chyba nie jest tylko jeden błąd a kilka. Z tego co kojarzę to masz tam usterkę: zacisk 30/ prędkość pojazdu(licznik lub/i czujniki abs)/ dodatkowa pompka wody/ czujnik napięcia zasilającego/ czujnik ciśnienia/przekaźnik ogrzewania(rozmrażania) tylnej szyby reszty nie umiem przetłumaczyć w miarę sensownie :wink: . Kojarzysz takie usterki w swoim aucie :?: :?:
Ten post wyraża moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym,ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez podania przyczyny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zrób screen'a jak to dokładnie wygląda w carly a najlepiej podepnij pod inpa.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dodatkowa pompa wody, podaj 7 ostatnich znaków vin to podam numer części (były dwie wersje układu).

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Może trochę wolniej nagrzewać się, numer części 64118375237, oczywiście najlepiej podpiąć inpa lub ista dla pewności, osobiście nie korzystam z carly, więc nie wiem jak można mu ufać.

Widać, że pokazuje wszystkie możliwości w zależności od sterownika, stąd to zamieszanie, pompa jest wytłuszczona, więc może o nią chodzi, jakbyś wiedział jaki masz moduł klimy to byłaby jasność:


15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: Dodatkowa pompa płynu chłodzącego ihka39 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: Dodatkowa pompa płynu chłodzącego ihka39_2 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: Dodatkowa pompa płynu chłodzącego ihka39_3 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: Dodatkowa pompa płynu chłodzącego ihka39_4 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: czujnik ciśnienia ihka39_5 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: Przekaźnik ogrzewania tylnej szyby ihka46 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji: Przekaźnik ogrzewania tylnej szyby ihka46_2 Zintegrowany automatyczny układ ogrzewania i klimatyzacji

15 IHKR: Układ regulacji ogrzewania i klimatyzacji: Błąd zapisany ihkr38 Układ regulacji ogrzewania i klimatyzacji

15 IHKR: Napięcie zasilania czujnika ihkr39 Układ regulacji ogrzewania i klimatyzacji

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.