Skocz do zawartości

"Funkcje" o których nie wiemy


Grzybu

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Zgadza się. Nawet reaguje wtedy na mówienie własnymi słowami, np. "take me home" - jeśli adres domowy jest wpisany, to zaczyna nawigować od razu. Poza tym jeszcze coś dla tych, którzy mają dużo utworów i katalogów nagranych: można dyktować nazwy konkretnych piosenek i wykonawców, system od razu je znajduje i odtwarza. Póki co nie ma opcji z nowego X5 czy 3er, czyli sterowania np. temperaturą (tam można podyktować temperaturę, ale i po prostu powiedzieć "zimno mi"; w G30 pani odpowiada coś w stylu "sam se ustaw" :P ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się tym dzisiaj - SMSa nie udało mi się wysłać - system się deaktywował po tym, jak zatwierdzałem wysyłkę


No i trzeba uważać, aby nie trzymać za długo przycisku - inaczej odłączamy telefon, trzeba przytrzymać to przez sekundę, nie trzeba czekać do usłyszenia dzwięku


PS


Całkiem dobre kawały można posłuchać - jak się asystenta oczywiście o nie "poprosi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdy drzwi kierowcy są zamknięte, a inne otwarte, można zamknąć samochód przyciskiem na kluczyku i alarm nie uzbroi się póki wszystkie inne drzwi nie zostaną zamknięte.

Czyli np. pasażerowi się gramolą i powoli wysiadają, mają już pootwierane drzwi, a ja czekam poza samochodem i chcę mieć wolne ręce - wciskam przycisk na kluczyku od zamknięcia i czekam aż ostatnia osoba zamknie drzwi. Wtedy samochód robi jedno błyśnięcie kierunkowskazami i już wiemy że wszystko jest zamknięte i za chwilę się uzbroi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.