Skocz do zawartości

muj 18tds kopci

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
witam serdecznie poczebuje pomocy mam od jakiegos czasu tds izaczoł strasznie dymic 2 mechanikuw mowi ze to koniec silnika ale 1 dałmi nadzieje i powiedział ze to łancuch co otym sadzicie pozdro
Opublikowano

hmm... nie ogladajac auta trudno powiedziec, moze to "tylko" wtryskiwacze, a konkretniej koncowki ci leja... niestety nie jest to tania rzecz do wymiany, no chyba ze ci caly czas wylatuje "sadza" z wydechu, wtedy to juz przekichane...

 

 

a tak na marginesie to nie muj, tylko mój...

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Opublikowano
  • Autor
duzo sadzy wylatuje
Opublikowano
Ja mam to samo w Berlingo - zaczał kopcic a silnik jest ok na bank - słyszałęm ze wtryski gdy leją też kopci - trzeba poprostu sprawdzić.
http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Opublikowano
Ja mam to samo w Berlingo - zaczał kopcic a silnik jest ok na bank - słyszałęm ze wtryski gdy leją też kopci - trzeba poprostu sprawdzić.

 

jak mu az "sadza" wylatuje to to raczej nie beda tylko i wylacznie wtryski, jesli by to by tylko wtryski laly, to by puszczal tylko lekkiego dymka i by musial sie przyjzec wydechowi zeby to zobaczyc...

http://img119.imageshack.us/img119/5599/e125ty.jpg

"Człowiek więc najpierw czekał na Chrystusa, a jak już się doczekał, to wsiadł do samochodu. I stał się wolny."

Opublikowano
  • Autor
ajak wam powiem ze sa problemy z odpalaniem na zimnym i na ciepłym
Opublikowano

Witam

ajak wam powiem ze sa problemy z odpalaniem na

zimnym i na ciepłym

 

całkiem możliwe że to łańcuch, była ostatnio na ten temat dyskusja:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=31852&highlight=tds+rozrz%B1d

 

czarny dym to dość ciężki temat, cały problem leży w złym doborze mieszanki do spalenia ( mieszanka jest zbyt bogata ), w skrócie zbyt dużo paliwa jest mieszane z powietrzem.

 

Możliwości

1. zbyt dużo paliwa jest podawane

- wtryski

- pompa wtryskowa

- ...

 

2. zbyt mało powietrza jest pompowane

- filtr powietrza

- turbina

- ...

 

trochę mało informacji podałeś : osiągi, spalanie , czy i ile oleju bierze

 

PS. nie słuchaj mechaników że silnik się kończy :mad2:

marzenie : E34 M5

http://img266.imageshack.us/img266/9927/540podpisnj4.jpg

Opublikowano
  • Autor
oleju 1000 2 l. dziura w pedale dopiero idzie powyzej 2,5 . jadac np, 100 to traci moc jak puszcze gas i dodam to ciagnie i wtedy znow traci moc
Opublikowano

Ja proponuje ZNIENIC TO "U" W TYTULE

MóJ BO ODMIENIA SIE NA samogloske o-M"O"JE

ów, ówka itp. PISZEMY "Ó" od tej reguły sa tylko nieliczne wyjatki :doh:

Edytowane przez czestek1

Opublikowano
Ja proponuje ZNIENIC TO "U" W TYTULE

MóJ BO ODMIENIA SIE NA samogloske o-M"O"JE

ów, ówka itp. PISZEMY "Ó" od tej regóły sa tylko nieliczne wyjatki :doh:

Zwracasz komuś uwagę na błędy to pisz sam bezbłędnie.

 

http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=52943

http://i3.tinypic.com/w1v0w6.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.