Skocz do zawartości

BMW ROAD MAP EUROPE NEXT 2019-1


Jack79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

Witam kolegów mam pytanie jak używam w nawigacji emulator to do wygenerowania kodu fsc do tych map musze podać vin mojego auta czy vin Nawigacji?

i czy jest jakiś dobry kolega który mógłby mi ten kod wygenerować ? Był bym bardzo wdzięczny.

ps. mapę pobrałem i wgrałem na pendrive 64gb po włożeniu pena do auta chce odpalać aktualizacje nie nie chce robić nie mając kodu fsc,

;poydrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no posiadam vin z nawigacji czy jest ktoś w stanie mi wygenerować ten kod do tej mapy 2019-1? z tej strony,mape mam juz sciagnieta i wgrana na penna,dziala w aucie ale wola odrazu kod i nie mogę wgrać tego

vin-WBA1B71080P659633

Byłbym bardzo wdzięczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak chcesz za free to może być ciężko po VIN. Druga opcja to samemu. Wyciągasz z navi programem ESYS odpowiedni klucz 0xDE i na jego podstawie generujesz kod FSC. Instrukcji jest pełno na youtubie, krok po kroku. Linka nie umieszcze bo admin wywali post. Poza tym ta mapa już jest stara. Są tu linki do 2020-2.

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=91&t=364232

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziehi za info próbowałem właśnie wyciaglnac ten klucz z navi ale dla mnie to czarna magia :D

 

są ludzie na olx sie ogłaszają za mała kasę, co CIC i NBT do najnowszych map 2020-2.

jak ktoś che mogę PW podesłać link - znajomy robił i dostał klucz dożywotni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Za inny nie ma sensu płacić. Najgorsze, że dowiesz się czy dożywotni przy kolejnych aktualizacjach. Trzeba kupować od sprawdzonych sprzedawców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za inny nie ma sensu płacić. Najgorsze, że dowiesz się czy dożywotni przy kolejnych aktualizacjach. Trzeba kupować od sprawdzonych sprzedawców.

 

linki do map najnowszych next jaky ktoś szukał

NEXT East map 2022-1, jakby ktoś jeszcze nie zdobył

https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+Maps/Road+Map+Europe+East+NEXT+2022-1


NEXT West map 2022-1-, jakby ktoś jeszcze nie zdobył

https://chomikuj.pl/Wojti_77/Samoch*c3*b3d/BMW/BMW+Maps/Road+Map+Europe+West+NEXT+2022-1

pomoc w aktualizacji map i fsc pytać pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.