Skocz do zawartości

zawieszenie gwintowane a sportowe


Kamillipiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zastanawiam sie nad zakupem gwinta AP lub SuperSport (Allegro 2500zł) czy ktoś na tym jeździł i czy będzie to jakoś jeździć prY przebiegu 30tys rocznie? Mam tez do wyboru zwykły zawias vogtlanda (1600) jak myślicie warto dopłacić ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA kupiłem właśnie ,AP w tym tygodniu założyłem tył ,jutro pewnie dopiero przód bo brak czasu , pierwsze wrażenia jest twardo tył na wolnych progach lekko podskakuje ale jest dopiero nowy ,myślę ,że trochę zmięknie jak się uleży . Jak założę przód ,zrobię geometrie i pojeżdżę trochę to będę mógł coś napisać więcej

Sprzedam :

- ręczny M-pakiet BMW e9x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak samochód posadzisz dużo bardziej niż na m-pakietowym zawiasie, to z tyłu zrobi się negatyw i na maszynie będzie czerwono. Jedyną opcją jest wymiana wahaczy na customowe o innej długości bo braknie już regulacji. Samochód powinien lepiej trzymać się w zakręcie, ale może za to ciąć opony po wewnętrznej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, potrzebuje fachowej pomocy was forumowiczy i posiadaczy E90tek. Mianowicie chce kupic zawieszenie gwintowane do E90 i mam dylemat. Istnieje wiele produktow takich jak np TA Technix ktore kusza swoja cena. Chcialbym zasiegnac waszej opinii jak taki gwint sie sprawuje i ew. jakie inne firmy brac pod uwage?

 

Pytanie jeszcze mam do lacznikow stabilizatora? Jak z nimi jest? Trzeba je zmieniac czy moga zostac ori?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie z tych tanich TA nie jest złe ale nie oczekuj, że auto nagle będzie się prowadzić 100x lepiej i będzie sztywniejsze. Taki gwint porównał bym tylko do pro kita kóry da to samo. Jak już się bawić to przy aucie tej klasy które nie jest aż tak stare zainwestuje z 2-3tyś w jakieś KW lub szukaj używek w dobrym stanie po małym przebiegu. Te wszystkie biedo półki bym odrzucił i zamiast tego kupił pro kita. Co innego kupić Bilsteina lub KW

 

No i przy predkościach powyżej 150 nie liczył bym raczej na jakośc prowadzenia tylko na jakość tańczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam, jakie polecacie zawieszenie gwintowane do e92 do 4/5tys?

 

KW V2 bez dwoch zdan.

 

KW ewentualnie ST (czyli KW na stali galwanizowanej)

 

To nie jest jedyna roznica. Oprocz braku mozliwosci regulacji, ST to technologia 7 lat za KW

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW ewentualnie ST (czyli KW na stali galwanizowanej)

 

jakbys chcial KW to mam jakies 20% znizki. ale info raczej poufne bo sie skonczy inaczej.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KW ewentualnie ST (czyli KW na stali galwanizowanej)

 

jakbys chcial KW to mam jakies 20% znizki. ale info raczej poufne bo sie skonczy inaczej.

 

Bede pamietal. Ja u siebie mam v1 zamontowane.. ale to jeszcze jak kupilem e92 z mysla - tego auta nie bede przerabial xD

Teraz bym sobie ohlinsy kupil xD

 

Myslalem ze ST jest tylko rdzewiejacym rebrandem KW. Czlowiek sie uczy nowych rzeczy.

E92 335d Stage H
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.