Skocz do zawartości

e46 M52 320i 1998 rok moduł komfortu


wolfbmw

Rekomendowane odpowiedzi

Pany, zaprogramowałem moduł komfortu (miganie przy zamknięciu i otwarciu), niestety po jakimś czasie tak jakby się resetuje, i w sedanie przy otwarciu przednich drzwi opuszczają się automatycznie szyby jak w coupe, brak jest migających kierunków przy otwieraniu i zamykaniu... o co lotto? Rozumiem, po odłączeniu aku albo coś w tym stylu, może ktoś wsadził inny moduł od coupe kiedyś, ale jak programuje to powinno tak być, a nie wracać samo z siebie w inny trryb..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj poszukaj jaki był i zamów. Jak będzie taki sam jak ma być będzie wszystko działać od razu tak jak u mnie. Jedynie co jest irytujące to to ze samochod zamyka sie przy 20 km na godzine i gdy chce ktoś wsiąść trzeba otworzyć guzikiem ale to tylko kwestia podłączenia kompa. Spróbój jeszcze raz go zakodowac a jak nie to wyciąg sprawdz jego numery i powinieneś dowiedziec sie dokladnie z jakiej to wersji. Ja za swój zapłaciłem 40zl z przesyłką wiec nawet w ciemno warto spróbować :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobry krzyżak nasadka 10 i jazda :lol:

Przy zakładaniu schowka naloz na dolny plastik zaczepy a potem rękę wkładając do jego środka sobrze docisnąć do gory zeby wskoczył tam na metalowe i docisnac w miejscu śrub u góry do przodu :D

Jeśli jest z coupe wymienił bym go profilaktycznie :)

Nie trzeba przy tym wyjmować aku ale z kluczykiem w stacyjce bym nie próbował. Powodzenia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.