Skocz do zawartości

Myjnia samochodowa RYSY!!!!


SOMEOLO

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko opisywałem na bieżąco .Pytałem po stokroć co zrobić itd. Bax wiem że łepski gość jesteś ale to tak nie działa jak opisujesz. Gdybym chciał lakierowanie tej jednej strony było by bez sensu a z kolei lakierowanie całego auta to kilka tysi w bawaria motors . Pisałem już że czasy się zmieniły- zakład wysyła najpierw kosztorys do TU a dopiero oni(zakład naprawczy) się zabierają za robotę jak będzie potwierdzony kosztorys więc nie tędy droga z twoim myśleniem.


Auto według bawaria i innych nie do lakierowania tylko do spolerowania bo się spokojnie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
No to skoro się da to poleruj ale polerka to nie korekta lakieru na całym aucie bo tego nie klepnie żaden ubezpieczyciel. Co innego zakres prac, a co innego koszt wykonania. Nie oczekuj, że TU zapłaci za korektę lakieru na całym aucie jak do polerowania zakwalifikowali cztery elementy w ASO. Dlatego jak masz taką sytuację to walczysz z TU o wysokość wypłaty za to co jest do naprawy ale nie argumentujesz tego tym, że auto auto będzie źle wyglądać jak nie zapłacą za polerowanie całego. To tak jakbyś rozbitą lewą lampę, wymienił na nową w ASO na koszt TU ale chciał od nich też kasę na drugą lampę bo ta lewa nowa za dobrze wygląda względem tej prawej starej. :mrgreen: Tak się nie da i tak to nie działa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teoretycznie Bax masz rację i rozumiem o co Ci chodzi. W aso nie było rozmowy że jeden bok itp jako minimalizacja szkody tylko całość do polerowania bo inaczej auta nie wypuszczą wiec to nie jest mów wymysł że chce cale auto polerować .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.