Skocz do zawartości

530XD Touring madBMW-4


madseason

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 108
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Z ciekawostek - wyskoczył mi błąd świec żarowych na wszystkich 8 cylindrach. Trochę się martwię, bo mam w silniku tylko 6 :mrgreen: Ale po skasowaniu nie wróciły, więc chyba ok - świece i sterownik wymieniony 2 lata temu na nowe.


YxqpAcm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Nic się z furą nie dzieje, dalej wozi w fajne miejsca.


Taki to typ aktualizacji :mrgreen:


dL7dZ6F.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Gnój wywalony, odkurzone, poczyszczone, pomyte, trumienka na dachu - czyli czas na narciarskie ferie :mrgreen:

Zapobiegawczo jeszcze aku po zimie się trochę podładuje i w drogę.


l1v57Z9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pierwszy raz mogę przyznać, że xDrive się przydał, cofanie na krętym górskim trakcie w półmroku skończyło się niefortunnie zwisem na progu, na szczęście na miękkiej ziemi. :mrgreen:

Brnięcie dalej na wstecznym mogło się skończyć conajmniej oberwaniem tylnego zderzaka, lub wywrotką na bok, na szczęście skbaniec wyjechał o własnych siłach przy drugiej próbie, mając trakcję tylko na 2 kołach. :8)


Zdjęcie tylko w części oddaje dramatyzm sytuacji, przednie lewe też było w górze, a tylne prawe ledwo dotykało ziemi :norty:


IP5NsNn.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Myślałem, że akumulator dogorywa (mimo, że dane z IBS na to nie wskazywały) aż w końcu stanął i zero reakcji.


Drogą wykluczenia wyszło, że rozrusznik dokonał żywota. Po kopnięciu kijem jeszcze zakręcił pół obrotu, więc czas zmianę. Ciekawe czy się uda bez zdejmowania kolektora i podszybia bo słyszałem, że niby nie ma szans i są 2 podejścia - zdjęcie kolektora, lub opuszczenie skrzyni :think:


PRM7zgU.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wiedziałem że ściemiają :mrgreen: Wystarczy mieć zestaw kluczy z wbudowaną grzechotką z biedry! Najwięcej zajęło polowanie na śrubę, która spadła pod silnik. 30min + 30 extra na szukanie i odkręcanie osłony.


BTW, e61 mają lewarki? Potrzebowałem, pierwszy raz, szukałem, nie znalazłem.


fTEzx2B.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Przyszedł czas na pozbycie się błedu klemy IBS, ale jak wiadomo kabelków w bagażniku nigdy za dużo, to jeszcze EMP shielda z rozpędu mu dorzucę :mrgreen:


h6so8qs.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Chlopie zmien te kola bo auto wyglada jak zwykly trup.

 

Dobrze wiedzieć, że BMW projektuje "zwykłe trupy", bo wszystko co widzisz wyszło z fabryki, oprócz kierunkowskazów, ale pewnie nawet nie zauważyłeś, teraz wiesz, więc możesz sobie pohejtować :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
https://allegro.pl/oferta/bmw-5-f10-f11-6-f12-f13-3-e90-5-e60-oryg-oem-nowe-10507202487


te kupuj albo styling 128 i auto bedzie wygladac chociaz, bo teraz to jest mega slabo

 


Mi się podobają, oryginalne, proste, kręcą się jakoś, na lansie mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowie tylko , ze da sie duzo ladniejsze twoje E61 zrobic jak sie wstawi ladniejsze kola. Tez kierunkowskazy zle dobrales co nie pasuja do koloru twojego auta i sa brzydie.


Lepsze sa czarne LED z paskami, a do jasnego auta by pasowaly jasne takie kierunki LED z paskiem animowanym.


Szczegoly a jednak trzeba je robic z glowa.

b28nl6U.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wszystko widać jest kewstią gustu - dla mnie - po czasie - pasują idealnie - piano black jak na listwach przy szybach, w środku białe, tak jak wszystkie pozostałe kierunki w lampach, wcześniej miałem czarne dymione w standardowym wzorze, które prawie nic nie świeciły, więc się ich pozbyłem. Z resztą to wzór z F10, o ile dobrze kojarzę. Mimo wszystko lepsze niż te standardowe jak dla mnie - pożółkłe od słońca ze zwykłą żarówką.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze

Łozyska, tarcze, klocki, geometria, wygłuszenie, a na koniec mycie.


Wygłuszone wszystkie drzwi, jest bardzo fajnie, ciszej i dużo fajniejszy dźwięk z głośników leci. Jeszcze w planach mam plan podkleić dach i słupki jeśli będzie jakieś dojście.


A póki co najlepszy jest dźwięk zamykania drzwi, o klasę wyżej. :mrgreen:


8J6NghG.jpg


YmQQq2E.jpg


hlyLxA1.jpg


EA0EU11.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze

Takie cuda to pierwszy raz widzę. Sprężyna strzeliła i zjadła oponę. Małża słyszała, że coś było nie tak, ale uznała że się rozjeździ, no i się rozjeździło :lol:


Zhwniti.png


2GeLqUc.png


mDA9Ale.png


JEChMCI.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.