Skocz do zawartości

530XD Touring madBMW-4

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Wyświetleń 26,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Z ciekawostek - wyskoczył mi błąd świec żarowych na wszystkich 8 cylindrach. Trochę się martwię, bo mam w silniku tylko 6 :mrgreen: Ale po skasowaniu nie wróciły, więc chyba ok - świece i sterownik wymieniony 2 lata temu na nowe.


YxqpAcm.png

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
i całe szczęście :-) patrze na nią i swoją widzę :-) kilka szczegółów je raptem różni :-)

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

Opublikowano
Nic się z furą nie dzieje, dalej wozi w fajne miejsca.


Taki to typ aktualizacji :mrgreen:


dL7dZ6F.jpg

Bardzo fajny widok, gdzie to? :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Gnój wywalony, odkurzone, poczyszczone, pomyte, trumienka na dachu - czyli czas na narciarskie ferie :mrgreen:

Zapobiegawczo jeszcze aku po zimie się trochę podładuje i w drogę.


l1v57Z9.png

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Pierwszy raz mogę przyznać, że xDrive się przydał, cofanie na krętym górskim trakcie w półmroku skończyło się niefortunnie zwisem na progu, na szczęście na miękkiej ziemi. :mrgreen:

Brnięcie dalej na wstecznym mogło się skończyć conajmniej oberwaniem tylnego zderzaka, lub wywrotką na bok, na szczęście skbaniec wyjechał o własnych siłach przy drugiej próbie, mając trakcję tylko na 2 kołach. :8)


Zdjęcie tylko w części oddaje dramatyzm sytuacji, przednie lewe też było w górze, a tylne prawe ledwo dotykało ziemi :norty:


IP5NsNn.png

Opublikowano
:shock: no ładnie narozrabiałeś :!: szok, że sam wyjechał

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

Opublikowano
bajkowa kraina, tęsknie za Alpami, Innsbruck, Tirol miałem przyjemność bywać kilkukrotnie.. cuda :-)

A6 C6 2011r. 3.0 TDI Quattro

BMW E61 2006r. 3.0D

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Myślałem, że akumulator dogorywa (mimo, że dane z IBS na to nie wskazywały) aż w końcu stanął i zero reakcji.


Drogą wykluczenia wyszło, że rozrusznik dokonał żywota. Po kopnięciu kijem jeszcze zakręcił pół obrotu, więc czas zmianę. Ciekawe czy się uda bez zdejmowania kolektora i podszybia bo słyszałem, że niby nie ma szans i są 2 podejścia - zdjęcie kolektora, lub opuszczenie skrzyni :think:


PRM7zgU.png

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Wiedziałem że ściemiają :mrgreen: Wystarczy mieć zestaw kluczy z wbudowaną grzechotką z biedry! Najwięcej zajęło polowanie na śrubę, która spadła pod silnik. 30min + 30 extra na szukanie i odkręcanie osłony.


BTW, e61 mają lewarki? Potrzebowałem, pierwszy raz, szukałem, nie znalazłem.


fTEzx2B.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Musisz mieć w kole albo obok jeśli to E61. Chyba że wyszła z zestawem naprawczym
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Przyszedł czas na pozbycie się błedu klemy IBS, ale jak wiadomo kabelków w bagażniku nigdy za dużo, to jeszcze EMP shielda z rozpędu mu dorzucę :mrgreen:


h6so8qs.png

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Chlopie zmien te kola bo auto wyglada jak zwykly trup.
b28nl6U.png
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy
Chlopie zmien te kola bo auto wyglada jak zwykly trup.

 

Dobrze wiedzieć, że BMW projektuje "zwykłe trupy", bo wszystko co widzisz wyszło z fabryki, oprócz kierunkowskazów, ale pewnie nawet nie zauważyłeś, teraz wiesz, więc możesz sobie pohejtować :cool2:

Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy
https://allegro.pl/oferta/bmw-5-f10-f11-6-f12-f13-3-e90-5-e60-oryg-oem-nowe-10507202487


te kupuj albo styling 128 i auto bedzie wygladac chociaz, bo teraz to jest mega slabo

 


Mi się podobają, oryginalne, proste, kręcą się jakoś, na lansie mi nie zależy.

Opublikowano

Mowie tylko , ze da sie duzo ladniejsze twoje E61 zrobic jak sie wstawi ladniejsze kola. Tez kierunkowskazy zle dobrales co nie pasuja do koloru twojego auta i sa brzydie.


Lepsze sa czarne LED z paskami, a do jasnego auta by pasowaly jasne takie kierunki LED z paskiem animowanym.


Szczegoly a jednak trzeba je robic z glowa.

b28nl6U.png
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy
Wszystko widać jest kewstią gustu - dla mnie - po czasie - pasują idealnie - piano black jak na listwach przy szybach, w środku białe, tak jak wszystkie pozostałe kierunki w lampach, wcześniej miałem czarne dymione w standardowym wzorze, które prawie nic nie świeciły, więc się ich pozbyłem. Z resztą to wzór z F10, o ile dobrze kojarzę. Mimo wszystko lepsze niż te standardowe jak dla mnie - pożółkłe od słońca ze zwykłą żarówką.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Łozyska, tarcze, klocki, geometria, wygłuszenie, a na koniec mycie.


Wygłuszone wszystkie drzwi, jest bardzo fajnie, ciszej i dużo fajniejszy dźwięk z głośników leci. Jeszcze w planach mam plan podkleić dach i słupki jeśli będzie jakieś dojście.


A póki co najlepszy jest dźwięk zamykania drzwi, o klasę wyżej. :mrgreen:


8J6NghG.jpg


YmQQq2E.jpg


hlyLxA1.jpg


EA0EU11.jpg

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
  • Moderatorzy

Takie cuda to pierwszy raz widzę. Sprężyna strzeliła i zjadła oponę. Małża słyszała, że coś było nie tak, ale uznała że się rozjeździ, no i się rozjeździło :lol:


Zhwniti.png


2GeLqUc.png


mDA9Ale.png


JEChMCI.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.