Skocz do zawartości

[E92] 330d 2011- Podrasowany Dziadkowóz


DamcioDa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po rocznej przygodzie z e92 330d 07r i następnie 3 letniej przygodzie z Alfą 159 (swoją drogą polecam, jak na ironie losu najmniej awaryjny samochód jaki miałem) wróciłem do e92. Moje nowe oczko w głowie nazywane przeze mnie dziadkowozem :lol: :roll: przez jego kolor, który powszechnie uznawany jest za dziadkowy. Samochód przeszedł sporo modyfikacji:

- 340hp/670Nm

- Zawieszenie gwintowane D2 racing (36-stopniowa regulacja twardości, regulacja kątów i wysokości)

- Szpera Quaife rwd

- Big brake kit D2 Racing z klockami Ferodo ds2500 (zaciski 6 tłoczkowe, tarcza pływająca)

- Pełen przelot z kwasówki (wykonany przez firme Tomson motorsport)

-Downpipe 3” Rm motors

- Zderzak przedni stylizowany na M4

- Stabilizatory Eibach

- Intercooler Wagner

- Wyswietlacz pioneer z apple car play i android car

- Felgi Japan Racing jr30

- Listwy oklejone folią carbonową

- Przyciemnione tylne lampy

- Przednie lampy zabezpieczone folią bezbarwną XPEL

- Auto po korekcie lakieru z nałożonym woskiem fusso 99

- Olej w skrzyni wymieniony przy 80tkm


Przebieg na ten moment 114tkm.


Nr VIN: WBAKK71080E362071


Wszystko zaczęło się od tego

ZxQ8lqP.jpg



Obecnie jest tak


GRB7iWB.jpg


26iaLin.jpg


szDB98x.jpg


KHDLbWW.jpg


6AhRrn2.jpg


t1pQWHA.jpg


9DVGfjJ.jpg


gGR4yly.jpg


EQHbTcF.jpg


YpG51fJ.jpg



Plany na przyszłośc:

- Montaż klapek w wydechu

- Progi M-pakiet

- Oklejenie dekorów wewnętrznych na połysk 3d Carbon

- Czarna wykładzina

- Czarna podsufitka

- Delikatne przyciemnienie szyb przednich

Edytowane przez DamcioDa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dziadkowóz to może był wcześniej, chociaż każdy młody taki by chciał :mrgreen: Wygląda super, to planów jeszcze dopisał bym kierownicę M pakiet. Niepowtarzalne auto.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadkowóz to może był wcześniej, chociaż każdy młody taki by chciał :mrgreen: Wygląda super, to planów jeszcze dopisał bym kierownicę M pakiet. Niepowtarzalne auto.

 

Sam mam 24 lata więc nie zaliczam się raczej jeszcze do starszego pokolenia :lol: Kierownice m pakiet dorzucam do listy zyczen, dzięki za propozycje :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - SZTOS ;) Auto zrobione ze smakiem i gustem. Zadbałeś o szczegóły i to widać :cool2: :cool2: Mocy też nie będzie brakować. Jedyny minus to brak navi, ale nie można mieć wszystkiego :D


Faktycznie te przednie szyby się bardzo odcinają. Pomyśl od razu o pasku na szybie czołowej ;)

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu dużo mówić - SZTOS ;) Auto zrobione ze smakiem i gustem. Zadbałeś o szczegóły i to widać :cool2: :cool2: Mocy też nie będzie brakować. Jedyny minus to brak navi, ale nie można mieć wszystkiego :D


Faktycznie te przednie szyby się bardzo odcinają. Pomyśl od razu o pasku na szybie czołowej ;)

 

To radyjko Pioneera przez Android car pozwala odtwarzać aplikacje z telefonu czyli mam tam google mapy, łączy telefon przez bluetooth, pobiera listę kontaktów i możesz obsługiwać rozmowy z poziomu radia, przez bluetooth możesz też odtwarzać muzyke, radio możesz również obsługiwać kierownicą więc jeżeli chodzi o funkcjonalność niczego mi nie brakuje ale fakt deska z kurnikiem wygląda lepiej :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

bardzo fajne modyfikacje mechaniczne.

co do wnetrza... ten ekran na dole kurcze troszke nie orgonomiczny. i nie szedłbym w czarna podsufitke bo przeciez do niczego nie bedzie pasowac... takie jasne wnetrze ładne i inne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to fura się "pasie", kolor jest bardzo fajny i wyróżnia się z oceanu czarnych, srebrnych i nijakich. Na jednym foto jak by taki lekko "szampański". Koła są czarne czy brązowe bo zależnie od kąta fotki zmienia się kolor. Jest sztos, oby tak dalej :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie działasz :cool2:


Mi się kolor bardzo podoba. Ciekawe, czy to dlatego, że moja poprzednia e90 też była w kolorze Platinum Bronze Metallic?

A może dlatego, że obecna X1 jest w kolorze Kashmir Silber Metallic, czyli delikatnie tylko różne od siebie :8)

Obie na zdjęciu, żeby nie było:

http://www.editer.pl/fotka/9d2d14b326a915aa72f178dfe6320bdf_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto rozbite, nie chcę się wdawać w szczegóły po prostu pierwsze nocne przymrozki nie były dla mnie zbyt szczęśliwe.

Na sprzedaż są graty z samochodu:

-szpera wartość nowej około 11000 zł,samochód zrobił na niej dokładnie 35000 km na szperę jest dożywotnia gwarancja

- Zaciski hamulcowe sześcio tłoczkowe wraz z jedną tarczą, druga nie przetrwała wypadku, wartość nowego kompletu około 10 000 zł

-radio Pioneer AVH-X8800BT wartość około 3000 zł gratis dorzucam moduł pozwalający na sterowanie radiem z kierownicy

ciężko mi wycenić aktualną wartość tych przedmiotów gdyż nie ma ich w ogóle na rynku używanym. Proszę składać swoje propozycje myślę na pewno się dogadamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh współczuję również
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.