Skocz do zawartości

320d lift nie odpala


skols003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem że ściągnąłem kleme i auto kręci ale nie odpala. Nie działa pompa paliwa, nawiewy. Komputer diagnostyczny nie łączy się wogole z silnikiem, tylko można się połączyć z Dsc i konsola wskaźników, sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i przekaźniki podmienilem z drugiej e46 i dalej nic. immobiliser też bym wykluczył bo wtedy auto w ogóle nie kręcilo by. Czyżby główny komputer silnika się spalił?jest to możliwe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Niebieski przekaźnik dde też podmieniałeś? Zajrzyj do sterownika, przeczyść wtyczki. Jakie są błędy w zegarach?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak niebieski też zmieniałem. Zmieniłem licznik. Kompa kupiłem dziś takiego samego z IMO i Ews i dalej to samo. Wskazówka temperatury na max, pompa paliwa nie pracuje nawiew tez. Na jednym i drugim kompie. Z zegarów następujące błędy magistrala k 135 drugi modol świateł 190 i trzeci szyna danych can -brak identyfikatorów 244 numer błędu. Nie wiem czy kupiłem drugiego kompa uszkodzonego czy coś. Rozkladam ręce już. Czytałem że gość miał taki problem że nie palił i temperatura była na max na wskazówkę i że kompa wymienił od silnika i pomogło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie przekaźnik zamieniłem z innej e46 były takie same wszystkie bezpieczniki sprawdźone i te koło kompa też co razem jest ich 5. Nie mam pojęcia gdzie szukać problemu czy ten komp drugi wadliwy ale wepne go do innej e46 i zobaczę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten komp co kupiłem z Ews i stacyjka wrzuciłem do innej e46 320d i oplalila bez problemu. A u mnie czy na moim kompie czy na tym co kupiłem temperatura na max i dalej kręci a nie pali. Nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny teraz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.