Skocz do zawartości

Odpływ wody z klimatyzacji


Jezollo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam zapchany odpływ wody z klimatyzacji, woda zamiast kapać pod autem zbiera się na podłodze z tyłu od strony pasażera w nogach.


Jak dostać się do tej małej rurki odpływu, żeby ją oczyscic/odetkać?

Edytowane przez Jezollo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Z klimatyzacją jednak wszystko ok. Podłogę zalewa płyn spryskiwaczy, gdzieś jest nieszczelność układu. Po 30km 5litrow płynu że zbiornika znajduje się za fotelem pasażera :d

Demontaż foteli, wykładziny, prawdopodobnie również słupków i podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z klimatyzacją jednak wszystko ok. Podłogę zalewa płyn spryskiwaczy, gdzieś jest nieszczelność układu. Po 30km 5litrow płynu że zbiornika znajduje się za fotelem pasażera :d

Demontaż foteli, wykładziny, prawdopodobnie również słupków i podsufitki

 

A sprawdziłeś, czy nie rozłączył się na łączniku wężyk tylnego spryskiwacza na środkowym tunelu?

--

Pozdrawiam,


deebee (Darek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest najprawdopodobniejsza przyczyna. Nie sprawdzałem, ponieważ trzeba wyjąć fotele, zdjąć wykładzinę, rozebrać tunel.. Ja tego robić nie zamierzam, zostawiam to ludziom, którzy taką robotę wykonują codziennie. Umówiony jestem na poniedziałek. Póki co fachowcy są zaskoczeni taką usterką. Jednak przeglądając internet wszystko wskazuje właśnie na wężyk o którym wspomniałeś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

69428384b2dc6b03f20a1cc1ec5fb28f_orig.jpg

2adde723db2e9862346c341c1d5adc87_orig.jpg

171ee6dd24c7b23a033ccf1d5f8c9160_orig.jpg


Jednak wężyk od spryskiwaczy tylnych. Wężyk odpiął się (sam z siebie :shock: ) z łącznika i zalewał podłogę. Demontaż całego wnętrza, suszenie, koszulka termokurczliwa na wężyk by więcej się nie odpinał i składanie do kupy.. Nie mogę się doczekać by zapłacić za robociznę :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Najważniejsze, że usterka usunięta. :cool2: Tylko, aby było wszystko z powrotem dobrze skręcone, aby nic nie trzeszczało, stukało, bo jednak trochę rozkręcania było.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.