Skocz do zawartości

BMW Road Map Europe PREMIUM WEST i EAST 2018-2


malysz1976

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 113
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Ściągnięte, ale do auta wrzuce jutro. Przejrzałem plik "Info_Map.imp" w katalogu INFO_MAP_ECE_401173_2_13 i to jest "Road Map Europe West PREMIUM (USB) 2018-2", więc na 99,99 to nie fejk:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tym pokryciem to chyba coś się zmieniło. Wygląda na to, że teraz są trzy kategorie: pełne, częściowe, tylko drogi główne.


Sprawdźcie w linkach:


https://www.baum-bmwshop24.de/bmw-navi-update-premium-west-europa-2018-2-usb-stick/

https://www.baum-bmwshop24.de/bmw-navi-update-premium-ost-europa-2018-2-usb-stick/


No, ale nie wiem, czy na tych opisach można polegać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wychodzi na to ze Polska w żadnej niema pełnego pokrycia .

Europa (wschód)

Pełny zasięg

Belgia, Dania, Niemcy, Finlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Austria, San Marino, Szwecja, Szwajcaria, Czechy i Watykan.

Częściowa osłona

Bułgaria, Estonia, Grecja, Chorwacja, Łotwa, Litwa, Polska, Rumunia, Rosja, Serbia, Słowacja, Słowenia, Turcja, Ukraina, Węgry i Białoruś.

Tylko główna sieć dróg

Albania, Andora, Bośnia i Hercegowina, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Macedonia, Mołdawia, Monako, Czarnogóra, Portugalia i Hiszpania.


Europa (Zachód)

Pełny zasięg

Andora, Belgia, Dania, Niemcy, Finlandia, Francja, Gibraltar, Wielka Brytania, Irlandia, Włochy, Liechtenstein, Luksemburg, Monako, Holandia, Norwegia, Austria, Portugalia, San Marino, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria i Watykan.

Częściowa osłona

Grecja, Chorwacja, Polska, Słowacja, Słowenia, Czechy i Węgry.

Tylko główna sieć dróg

Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Estonia, Łotwa, Litwa, Macedonia, Mołdawia, Czarnogóra, Rumunia, Rosja, Serbia, Turcja, Ukraina i Białoruś.

"Teoria jest wtedy, kiedy wiemy wszystko, a nic nie działa! Praktyka jest wtedy, kiedy wszystko działa, a nikt nie wie dlaczego"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem więcej, żadne państwo Europy Wschodniej (pokomunistyczne) nie ma pełnego pokrycia (za wyjątkiem Czech).

Jak widać, nie jesteśmy i pewnie długo jeszcze nie będziemy dla Bawarczyków równoprawnym 'targetem'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Powiem więcej, żadne państwo Europy Wschodniej (pokomunistyczne) nie ma pełnego pokrycia (za wyjątkiem Czech).

Jak widać, nie jesteśmy i pewnie długo jeszcze nie będziemy dla Bawarczyków równoprawnym 'targetem'...

 

Na pocieszenie powiem,że te same mapy ma Mercedes i Audi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kruk przepraszam że post powielam w drugim temacie - ten wydaje mi się bardziej odpowiedni, czy ta mapa będzie odpowiednia do mojej CIC? Jak należy dokładnie postępować aby wgrać przez USB w schowku? Podobno nie potrzebuje klucza do swojej navi



http://www.fotem.pl/data/cebfeb31b12d1d99f8687da355c3fd3.jpg Uploaded with fotem.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh coś spierdzieliłem chyba, najpierw klikałem w te linki które @Kruk podał w 1 poście, zapisało mi Road Premium 2018-2.part1, part2 i part3. Po twoim poście zainstalowałem to utorrent i teraz ściąga mi jeden plik pod nazwą Road Premium 2018-2.rar, wychodzi na to że te part1 2 i 3 ściągałem niepotrzebnie :mad2: tak ma być? Czy teraz prawidłowo?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.