Skocz do zawartości

e 90 pytanie o rdze


camel1010

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis zlozylem wniosek o naprawe gwarancyjna tylniej klapy w E90 (2008 polift). Purchle wokol zamka, tuz nad rejestracja, wchodzace juz na bok klapy. Typ z salonu powiedzial, ze w ciagu tygodnia centrala powinna zdecydowac, czy akceptuja. Co ciekawe, we wczesniej posiadanych E90 i E92 mialem dokladnie to samo.


Mieszkam w Szkocji, gdzie zima soli nie oszczedzaja i przerobilem ostatnio troche aut. I nigdy nie kupie auta tutaj zarejestrowanego - wszystkie, ktore spedzily swoje pierwsze lata na polnocy wyspy sa zardzewiale od dolu. Te, sprowadzone z Anglii po kilku latach, sa od spodu w o niebo lepszym stanie.

Moje E90 oprocz tej klapy nie ma grama rdzy na karoserii, jedynie zawieszenie z tylu jest na powierzchni troche czerwone, ale bez dramatu. Srodek auta oraz przod - bez zarzutu.

[2008 325d LCI E90]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zasada jest prosta, jak masz BMW to 1 x tyle co wartość masz na naprawy. Samochód jest tak długo niezawodny o ile też w niego inwestujesz. BMW to marka premium bez ocynku, więc rdza się pojawią co 10-15 lat. Moje e91 to najlepsze auto jakie miałem ale już rdzę na klapie robię. Aby? Bo je kocham i dam kilkaset zł za pryszcze, szuszfol pomaluję hammerite i też ucieszy bułę,.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.