Skocz do zawartości

Jaka mapa pasuje do takiego radia ?


ZaKuMi23

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli już to Windows Mobile 6.0, bo tego się założyciel tematu doczytał. Kolego ZaKuMi23. Jeżeli urządzenie to nie ma "otwartego" systemu, gdzie możesz działać bezpośrednio z poziomu Windows, to ciężko Ci będzie coś zdziałać, szczególnie, że widać, że generalnie urządzenia na mobilnych Windows są Ci obce.

Windows Mobile to system na telefony czy też smartfony a tu jest Windows CE tak przynajmniej jest napisane w opisie urządzenia.

https://www.aliexpress.com/item/1-Din-Car-DVD-GPS-For-BMW-E46-M3-DVD-Car-Radio-Navigation-for-E46-BMW/32809463258.html?spm=2114.search0104.3.16.72d4332f4aYRH9&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_4_10152_10151_10065_10344_10068_5723115_5722815_10342_10343_10340_5722915_10341_5722615_10696_10084_10083_10618_10304_10307_10820_10301_10821_5722715_10843_10059_100031_10103_10624_10623_10622_5722515_10621_10620,searchweb201603_50,ppcSwitch_5&algo_expid=5dac88aa-3865-43a9-9757-0e5c40b5d15b-2&algo_pvid=5dac88aa-3865-43a9-9757-0e5c40b5d15b&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sorry, ale wcześniej napisałeś 6.0 więc myślałem, że jednak masz na myśli nowszy czyli Windows Mobile. Windows CE też jest przeznaczony do urządzeń mobilnych i jest poprzednikiem Windows Mobile. Skoro nie masz pojęcia zielonego o tych systemach, to znajdź kogoś kto się zna i Ci może problem rozwiąże.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale wcześniej napisałeś 6.0 więc myślałem, że jednak masz na myśli nowszy czyli Windows Mobile. Windows CE też jest przeznaczony do urządzeń mobilnych i jest poprzednikiem Windows Mobile. Skoro nie masz pojęcia zielonego o tych systemach, to znajdź kogoś kto się zna i Ci może problem rozwiąże.

Myślałem, że tu jest jakiś znawca :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to radio nie czyta pewnie kart SDHC tylko zwykłe SD , a na takie nie zmieści się dobra Automapa ... skoro wkładałeś karte z automapą i nie mogłeś wybrać pliku wceam.exe jako ścieżke do nawigacji ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to radio nie czyta pewnie kart SDHC tylko zwykłe SD , a na takie nie zmieści się dobra Automapa ... skoro wkładałeś karte z automapą i nie mogłeś wybrać pliku wceam.exe jako ścieżke do nawigacji ...

Łączy się z Iphonem, można w nim oglądać filmy, czyta mp4 nawet a można wkładać tylko stare karty ? Coś mi się nie chce wierzyć... Na pendrive mam nawet wgraną mapę i nie chce znaleźć a z niego muzykę odtwarza... Mogę nagrać film jak wygląda te "szukanie ścieżki"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
On nie widzi tej karty, albo danych na niej. Możesz na nią wrzucić mp3 i odczytać z niej te pliki, czy to tylko czytnik do navi? Sformana FAT? Ntfs pewnie nie zobaczy. To powinno łykać wszystkie mapy jakie działają na tym systemie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Mi to wygląda na to, że założyciel tematu nie potrafi w menu znaleźć opcji wpisywania lub wyznaczania ścieżki do pliku programu nawigacyjnego i tyle. Każde z tych urządzeń jest dostosowane do korzystania z dowolnych programów nawigacyjnych tylko trzeba im wskazać ścieżkę dostępu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On nie widzi tej karty, albo danych na niej. Możesz na nią wrzucić mp3 i odczytać z niej te pliki, czy to tylko czytnik do navi? Sformana FAT? Ntfs pewnie nie zobaczy. To powinno łykać wszystkie mapy jakie działają na tym systemie.

Sformatowana FAT32 i mapy pod ten system. Jak wkładam obok do miejsca na SD to próbuje coś z niej odczytać. Mi to wygląda na uszkodzony czytnik kart właśnie pod navi.

Mi to wygląda na to, że założyciel tematu nie potrafi w menu znaleźć opcji wpisywania lub wyznaczania ścieżki do pliku programu nawigacyjnego i tyle. Każde z tych urządzeń jest dostosowane do korzystania z dowolnych programów nawigacyjnych tylko trzeba im wskazać ścieżkę dostępu.
Jakbyś oglądał z otwartymi oczami to byś widział, że wchodzę w ustawienia i próbuję wybrać ścieżkę ale nic nie szuka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sformatowana FAT32 i mapy pod ten system. Jak wkładam obok do miejsca na SD to próbuje coś z niej odczytać. Mi to wygląda na uszkodzony czytnik kart właśnie pod navi.

Albo urządzenie nie czyta Kart SDHC i SDXC tylko zwykłe SD ... trafiałem już takie navi co właśnie nie czytały kart SDHC , spróbuj kupić karte 2GB zwykłą SD i wgrać na nią tylko mape polski i sprawdzić wtedy czy odczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem który ma identyczne radio i nagrał na identycznej karcie i działa. Też o tym myślałem ale jednak teoria błędna chyba. A raczej na pewno bo po włożeniu jej w miejsce SD szuka plików i znajduje coś na niej...

Jak się okaże zepsuty czytnik to jak go najłatwiej wymienić i gdzie kupić ? O ile się jakoś da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.