Skocz do zawartości

E46 Coupe M52TU lampy przednie


mariusz42

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem kilka dni temu synowi E46 coupe 99r. ma ona założone lampy przednie firmy TYC tak pisze na szkle, są to ksenony i ktoś założył do nich ringi i wyprowadził białe kabelki z wtyczkami na zewnątrz ale dalej nic nie ma czyli nie ma ich gdzie podłączyć. Co tam brakuje żeby to zagrało? ...pozdro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xenony działają?? Jeśli chodzi ci o same ringi to odcinasz te wtyczki jak tam są jakieś i drutujesz to do wtyczki od postojówek lutując lutownicą przykładowo, wtedy masz je razem z postojówkami i z każdymi światłami. Chyba że chcesz mieć je zamiast postojówek to kabelki od nich wyciągasz z wtyczki, albo po prostu żarówki. Ja tam miałem tak zrobione i nawet żadnego błędu nie wywalało od żarówki. Tyle że nie wiem co to za ulep xenon z ringami w coupe przed liftem. Jak xenon to na pewno nie ringi, chyba że w miejscu postojówek są założone to ewentualnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mnie trochę zdziwiły te lampy ale to ksenon bo przetwornice są , wszystko wygląda dosyć oryginalnie , ładnie świecą tylko te ringi.... a czy do ich podłączenie nie są potrzebne też jakieś przetwornice /?? ...pozdro..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Koledzy odkurzę trochę temat bo kupiłem okazyjnie od kolegi cały zestaw ringów CCFL wziąłem od nich przetwornice i podłączyłem do wtyczki od postojowych wcześniej wyjąłem żarówki i wszystko ładnie świeci czyli ringi były dobre tylko razem z ringami (przełącznik na postojowe) żarzą się kierunki przednie w sumie to nawet nieźle wygląda tylko dlaczego??? Jak przełączę na światła mijania kierunki gasną i jest wszystko ok.... co jest nie tak? dodam że są zakodowane światła do jazdy dziennej(długie na 30%) które będę chciał odkodować żeby jeździć w dzień na samych ringach.... pozdro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie ringi powodują błąd spalonej żarówki. Zapytaj kolegi, czy tak miał, a jak miał to co z tym zrobił. Sposobów jest kilka.

Ja bym spróbował postojówkę zostawić i wlutować się w przewody od postojówki - z reszta mam tak u siebie, ale moje ringi nie powodowały błędów gdy je podłączyłem zamiast żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zrobiłem tak jak napisałeś wlutowałem się w przewody od postojowych żarówki są włożone w oprawki ale nie do lamp i wszystko jest ok. brak błędu...szkoda że można na nich jeździć jako dziennych było by super...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.