Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

Kalkulatory kodów samochodowych odbiorników.

Mogą się przydać jak odłączysz radio od aku, a nie znasz save code

 

Paczka zawiera kilkanaście programików, do różnych, głównie fabrycznie montowanych odbiorników.

 

Kod generowany jest na podstawie nr seryjnego.

 

Kod:

http://rapidshare.com/files/16762207/kalkulatory1.rar

oo= [] []= oo BokiemMuszeWchodzic

http://img514.imageshack.us/img514/9429/pic03097wo4.jpg

Diesel Driver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pojawiły mi się 4 kreski ale nie wiem co robić dalej.Co trzeba zrobić,trzbea jakoś zatwierdzić kod?Help :cry2:

 

 

bylo juz to opisywane na forum

 

No możliwe,ale nie mogę tego znaleźć.Poza tym już mi się nic nie wyświetla :duh: Mam cały czas lekkie podświetlenie i nic poza tym.Samochód stał na włączonym zapłonie chyba cały dzień i nic się nie zmieniło...Wcześniej były kreski,a teraz nic już się nie pojawia.Czy radio się zablokowało na amen?Co mam robić?Może odłączyć je od zasilania i się wtedy zresetuje?

Freude am fahren...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

prosze o pomoc!

nie mam kodu do mego radia, które się zakodowalo

BP4836S3808953

Z góry dziękuję za podanie kodu!!!! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:

 

 

 

 

0236

 

Dzęki wielkie!!!!

jutro z rana sprubuję wprowadzić kod i dam znać.

Jeszcze ra baaardzo dziękuję!!!!! :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Niestety dziś padła mi bateria a kod który posiadam od sprzedającego nie jest prawidłowy (7989) . Numer seryjny radia: BP3836S7713000

 

Prosiłbym o pomoc w wyliczeniu kodu ponieważ nie mam pojęcia jak to wyliczyć lub gdzie tego szukać. Jestem kompletnie niezorientowany.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem kolejnym (nie)szczęśliwym posiadaczem e36 touring z radiem BMW Reverse RDS, niestety poprzedni właściciel zagubił kartę kodów do radia ( wszystkie inne dokumenty posiadam) i tak sobie jeżdżę już drugi miesiąc w kompletnej ciszy... Próbowałem bez wydłubywania radia (kombinowałem jak to się wyjmuje :roll: ), i przypasowywałem kody z forum, bez powodzenia. Aż wreszcie dzisiaj udało się radio wyjąć :lol: i odczytać nr seryjny BP6262W7790289. Nawet zdobyłem kalulatory ale... pozostały na laptopie, który padł przed świętami :cry2: (jak pech to pech). Byłbym niezmiernie wdzięczny gdyby ktoś podał mi te właściwe 4 cyfry :modlitwa: .

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.