Skocz do zawartości

Dystanse do bmw e87


pete86

Rekomendowane odpowiedzi

skoro w serii jest 7,5 cala z et 50 chyba na przodzie mowie o fledze m performance to fela 8,5 cala z et 43 to nam wyjdzie 12,5mm z racji wiekszej szerokości felgi + 7mm na zewnatrz z racji et tak wiec wyjezdza to w stos do 18 z m performance o 20mm. Raczej musi trzeć na moj nos a z dystansem to na pierwszym dobiciu pokrzywisz blotniki

Z3 Coupe jest

Z4 Coupe jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega Klavdivsz dal piekne porównanie.

Czyli jeszcze raz bo jestem ciemny, kolego Klavdivsz, jakie te dystanse u mnie beda ok ? podaj przod/tyl, bo widze ze sie orientujesz w tym nawet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

5) Przy felgach 17 cali i szerokosci 7 cali polecam dystanse - przód 15mm, tył 25mm :)

 

To wielkość na całą oś czy jedną stronę? Zwiększenie rozstawu jest odczuwalne? Auto jest stabilniejsze czy chodzi tylko o wygląd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie zapomniałeś o najważniejszym aspekcie- osiągi może po założeniu springów dystansów i 18 z oponami 225 będzie to fajnie wyglądać ale jakość prowadzenia odczujesz chyba tylko z duuużżżeeej górki przy tym motorze

według mnie 17 cali przy fajnym wzorze też zrobi robote

ja sam przymierzałem się do 18 ale widzę że nie ma to sensu :( opon 205/45/18 jest jak na lekarstwo :cry: naciągnąć to na felgę powyżej 8,5 cala strach :mad2: a felg 18 jak tak naprawdę dobrze się rozejrzysz w optymalnym rozmiarze do 1 nie ma wcale za dużo

pozdro

BOKIEM ALBO WCALE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam, jak grube dystanse mozna zalozyc do E87 na seryjnym zawieszeniu ze zderzakami mpakietu przy kolach 7,5X18 ET-49 przod i 8,5X18 ET-52 tyl ?

Chodzi mi o uzyskanie takiego efektu

http://i1218.photobucket.com/albums/dd416/sensisimon/DSC03250_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 18x 8.5J et 50 opone 225/40 i tył dystans mam 14mm ale do opony 255 juz bedzie obcierać przod bez dystansu 8 cali et 47 rowniez 225 - taki setup jest na zime... przod ciezko dystanse bo za maly wymiar i brak kołnierza... chyba ze kolo masz o innej srednicy piercienia centrujacego to mozna... do 10mm wrzucic zalezy jakie opony.. to mowi o wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył 12 przód 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
Witam! Mam prośbę o pomoc, mianowicie w zeszłym sezonie kupiłem felgi 7,5JX17H2 ET40 5x120 oraz opony 205/50 R17 i planuję do tego zestawu dołożyć dystanse, pytanie jakie kupic, żeby koło cieszyło oko i zarazem nie było problemów z jakimkolwiek ocieraniem ... z góry dzięki! Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie mam takie pytanie powiecie mi jakie dystanse mam wrzucić do mojej 1er w m paku mam styling 208 w 18' et 49 przod 7.5' i tyl 8' z oponami 215/40 i teraz pytanie czy 25mm bedzie Ok?czy bedzie tarło? nie mam za bardzo możliwości sprawdzić, chyba ze ktoś w okolicach Częstochowy ma takie i miał by chec pomocy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam, formowiczów mam pytanie odnośnie dystansów . Czy jakaś dobra duszyczka pomoże mi w tym temacie ? Mianowicie czy potrzebuje dystansów żeby włożyć te felgi z oponami do jedynki

Specyfikacja :

Felgi 18 Cali

Opony :

Przód: 225/45 ContiSportContact

Tył: 245/40 ContiSportContact

Zawieszenie Sportowe M-Tech . Pozdrawiam , Toxxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak żeś się rozpisał, że tylko wróż maciej ci pomoże:)

temat i tak zostanie zamknięty, bo jest już tu taki o doborze felg, więc przeczytaj go i na 100 procent znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie da się odpowiedzieć na takie pytanie jak nie zna się et oraz szerokości felg.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.