Skocz do zawartości

Czujnik płynu do spryskiwaczy


giorrdano

Rekomendowane odpowiedzi

możesz też mieć DZIURĘ w zbiorniczku płynu od spryskiwacza...

więc kontrolka Ci nie zgaśnie albo zgaśnie tylko na chwilę :beksa:

---

JayZet®

---

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo spryskiwaczy mam inny „ficzer”

Otóż jak płynu jest pełno „pod korek” - to zbiorniczek albo przewod delikatnie rezonuje gdzies w okolicy nadkola przenosząc dźwięk do środka :/

Jak trochę płynu ubędzie - problem znika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac_gregor widzę że masz w jedynce LEDy z przodu. Masz spryskiwacze reflektorów ?

Ma.

A od czego to zależy? Spotkałem kilka sztuk F20 w których są fabryczne światła LEDowe i nie ma spryskow. Czyżby zmieniły się wymagania takie jak były kiedys w przypadku xenonow?

Duffy Ty też bodajże teraz nie masz spryskiwaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mac_gregor widzę że masz w jedynce LEDy z przodu. Masz spryskiwacze reflektorów ?

Ma.

A od czego to zależy? Spotkałem kilka sztuk F20 w których są fabryczne światła LEDowe i nie ma spryskow. Czyżby zmieniły się wymagania takie jak były kiedys w przypadku xenonow?

Duffy Ty też bodajże teraz nie masz spryskiwaczy ?

 

Z tego co ja osobiście wyszukałem przy przerabianiu na LCI, bo to samo mnie zaintrygowało, że praktycznie w większości co widziałem to sprysków nie miały może ze 2-3 sztuki. Spryskiwacze w przypadku LEDów nie są obowiązkowe tak jak miało to miejsce w przypadku lamp xenonowych, bo LED ma mniej lumenów i dlatego nie jest wymagane. Jeśli konfigurujesz auto nowe (f20) w tym momencie w PL (nie wiem jak było wcześniej) to te spryskiwacze są już w standardzie a np. w UK, DE, BEL, IT itp. jest to jako płatna opcja :wink: Tak ja po przerobieniu na LCI w tym momencie spryskiwaczy nie mam, są również wyłączone komputerowo, żeby pompka nie chodziła i lała pod maską :mrgreen: , ponieważ na alledrogo był tylko jeden zderzak na spryski w chorej cenie i nie w kolorze a mi zależało, żeby były w kolorze bez malowania, ale jako, że mam cała instalację i jest to w opcji to się rozglądam za zderzakiem ze spryskami i jak znajdę w kolorze to pewnie zamontuje i Artur mi je włączy ponownie.

Tutaj też był ten temat poruszany i jest w zasadzie napisane to co ja napisałem powyżej

http://www.babybmw.net/forum/viewtopic.php?t=80380

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.