Skocz do zawartości

F30 330i USA


Rekomendowane odpowiedzi

8c02bcf610dadfc0gen.jpg


Kola beda takie juz czekaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no bedziemy robic przymiarki jak beda opony :)

auto juz umowione na naprawy PDR kiedys troche sie tym bawilem i nawet mam narzedzia ale wole nie kombinowac i dac to mistrzowi do zrobienia :) tak by element ktory bedzie lakierowany nie mial ani gr. szpachli.

Autkiem cyknalem juz pierwsze 500km jezdzi bardzo przyjemnie :) mimo zimowych opon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje...

obecnie czekam na przesylke z oponami...

Z felgami wyszlo tak... kolega czerwony 330d mowil ze ma idealne felgi od swojej f31 jedna ma zadrapanie... ok mowi mam jeszcze 2 opony idealne 7mm.. doloze ci. mysle ok z 16 roku moze zaloze...

przyjechalem byl wieczor mowie znamy sie pare lat ok pakujemy.... Okazalo sie w domu po umyciu ze felgi byly powtornie malowane i ktos malowal to na piasku bo od srodka sa nieladne.... a opony jedna ma mm 5 druga 7 jedna z bmw druga z mercedesa... napisalem mu najpierw o oponach bo to zauwazylem pierwsze... ale looz mowie zamowie nowe opony olac to.... ale te felgi mogl napisac... no nic napisalem mu wiadomosc odczytal i cisza. felgi w zime pojda do renowacji i na przetoczenie czola na CNC. narazie zakladam bo z zewnatrz jest ok. felgi sa proste. czyli niby ok ale nie tak jak lubie... a mam juz dosc jazdy na zimowkach.


Pytanie prosze o info kto podmienia tarcze w zegarach... bo juz pare razy zlapalem sie na tym jak spokojnie jade z predkoscia 60 przez miasto... ale mil... bardzo to mnie drazni. tak wiem ze tempomat bedzie w milach. ale podmianka licznika po 2016 roku wg moich informacji do latwych nie nalezy. trzebaby stosowac licznik starszy... z przedlifta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jezdzilem z tym ledem i jakos mnie nie porywa... wole klasyczne zegary... w dodatku w wiekszosci czasu zarowno w e91 jak i w fce ten ekran na srodku od multimediow tez mam wylaczony rozprasza mnie.. a nic waznego podczas jazdy bez navi tam sie nie pokazuje... wazne sa obroty i predkosc...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

natomiast podoba mi sie jazda ta benzyna :) mocno mi sie podoba.... już sie rozglądam za mocniejsza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5a228b30acc0d671gen.jpg

Komplet nowych pzero w rsc i zaraz buzia sie cieszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno założyłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprosila eibach zamowiony. :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto dzis otrzymalo wreszcie mapy polski i uzupelnione radio i screen mirroring
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bd2bda15783aa375gen.jpg

c314912b391dffccgen.jpg

podejmowalem kilka prob by dogadac sie z code my bimmer zarowno z dzikuskiem jak i jego pracownikiem w filii, niestety mimo kilku prób współpracy nie udało sie.

vin wysylalem odpowiedzinie otrzymalem.....

a ze prosic o nic sie nie lubie... to odpuscilem...

Pomogł jak zawsze kolega temsky 740 i wykonal robote jak zawsze profi ! dokodowal kilka opcji zamykania szyb i inne pierdółki oraz wgral mi polske mapy 2018.2. i ten obraz ze smartfona na ekran. to chyba najfajniejsza opcja ktorą kazdemu polecam :)

Jako Pierwszy w Polsce oferuje wzmocnienie mojego silnika po OBD !! nie box jak wszyscy tunerzy. i nad tym teraz mysle :) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie ! Nie ma co myśleć tylko podnosić moc :)! Co do screen mirroring to ma jakieś ograniczenia jeśli chodzi o rocznik samochodu? U mnie pewni z 2013 nie pójdzie ? :(



Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba to dopiero w NBT EVO ale byc moze sie myle... musisz z ekspertami rozmawiac... w tej dziedzinie jestem zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie jako pierwszy w pl. Tylko od dziś wszyscy już to potrafią... Tc performance i kilka firm w Szczecinie ( tam mieszkam więc zapewne jak tutaj od dziś potrafią to i w całej pl) wiec temsky nie jest jedyny :mrgreen:

Z tego co się dowiedziałem to koszt między 1500 promocja w Tc performance 1500 dla pierwszych 10 osób (jak ktoś ma blisko) u innych 2000-2500

Przyrost około 300-310km i 450nm całkiem sympatycznie.... Czasy 0 200 na bank kilka sekund urwie.

Do tego ciekawe ile da radę z dp IC i hybryda :)

Pozdrawiam. Każde twoje auto to perełka!!

Gratuluję cierpliwości i wiedzy... 330i bedzie na sprzedaż jak tak proszę mniej więcej o cenę priv.

Podam dalej :) takiego auta że świeca szukać.

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pozytywna opinie : )

Info o mocy dostalem kilka dni temu.. :) narzazie się waham.... :) Jakos nie ciśnie mnie specjalnie by jeździć szybko tym autem....

co do planów auta.... narazie zostaje u mnie muszę się nacieszyć :) a gdy znajdę godnego następcę do kolejnej zabawy... wtedy zostanie w najbliższej rodzinie :)

co do dalszych modyfikacji 330i

1 pierwszy ogien sprezyny obnizajace

2 dekory

3 lakierowanie... na zdjeciach nie widac ale sa male ubytki w uzywanych zderzakach a ma byc idealnie.!!

Ma ktos jakis pomysl co jeszcze?? bo wg mnie chyba tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.