Skocz do zawartości

[f10] tylne swiatla przeciwmgielne


gomes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Kupiłem f10 z Kanady która nie posiada światła przeciwmgielnego tylnego oraz kierunkunki świecą na czerwono. Jeżeli chodzi o kierunkowskazy to jest dużo ofert przeróbek ledów na żółte lecz co do przeciwmgielnego ofert brak. Kupiłem i teraz czekam na przełącznik świateł wyposażony w przycisk tylnych świateł przeciwmgielnych wiec w międzyczasie rozebrałem tapicerkę klapy i ukazał mi się taki widok dwóch żarówek w lewej lampie

a8a7e7bf260d7000med.jpg

oraz zaślepionego jednego pola. Czy trzeba dolutować koszyk na żarówkę czy po dołożeniu włącznika wszystko zacznie samo działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem włącznik świateł i tylnych świateł nie kodowałem. Przód kupiłem goły klosz i przełożyłem wszystkie sterowniki z orginalnej lampy bo były dobre. W tylnych trzeba tylko kolor kierunków zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W F10 na pewno nie trzeba nic dokladac, zadnych kabelkow. Wystarczy sam wlacznik europejski, to tzw. robota plug&play. Lampy tylne zewnętrzne oczywiscie kierunki diodowe do przerobki na pomarańczowe.

PS nawet w F30 nie trzeba żadnych kabelkow, jednak potrzeba zakodowac Esys by dzialaly tylne pmgielne po zalozeniu oczywiscie europejskiego wlacznika (moze byc chocby z F20).

Autem gdzie oprocz wlacznika trzeba bylo dodac kabel i bez kodowania o ile pamietam to E60. Z innymi nie mialem przyjemnosci dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Hej,

Odświeżę temat.

Mam u mnie włącznik bez regulacji wysokość lam. Musze go zamienić na włącznik, które też jest pozbawiony tej gałki?

Generalnie ten z dwiema gałkami (podświetlenie i pozycjonowanie) jest 150zł tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.