Skocz do zawartości

Check Engine po blacharce i zmianie wydechu 320i


Angelborn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


moi blacharze oprócz tego że musieli wymienić mi część boczną karoserii to wymienili dopiero co końcowy tłumik gdyż stary był pordzewiały już, wracam po auto, że niby zrobione... a tam pomarańczowy CHECK ENGINE cały czas po odpaleniu... i że oni niby nawet nie wiedzieli, że się pali... :evil: czy łatwo będzie teraz stwierdzić co mi spierd****i czy musze jechać do elektromechaników na komputer? mają to teraz sprawdzić na dniach (dowiedzieć się, tylko co o tym mogą wiedzieć blacharze?), słyszałem od kolegi , że usmażyli mi od spawania pewnie sonde/sondy albo cały komputer silnika... jak mam teraz z nimi rozmawiać? ręce mi opadły :(

Edytowane przez Angelborn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przed kasowaniem polecam zwrócić uwagę i zapisać błędy :8) dopisz 330i do tytułu.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Check engine zgasł ale na zimnym troche trzęsie mi autko przez jakieś kilkanaście sekund jakby cylinder jakiś jeden szwankował (na kompie przed kasowaniem było coś z 1 cylindrem na niskich obrotach), chyba trzeba sprawdzić cewki i świece... po nagrzaniu trochę wszystko wraca jakby do normy. :?

Czujnik oleju chyba do wymiany też niestety, bo zapala się czasem kontrolka, nie długo po starcie na jakieś 10 sek i gaśnie, tutaj to chyba podczas wymiany oleju wsadził bym używke jakąś HELLA, bo słyszałem, że podróbki jakieś często padają albo jest jeszcze gorzej. Dobrze myślę? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak, hella robi na pierwszy montaż. Zamień cewkę z 1 cylindra z 2 cylindrem, po jakimś czasie znowu sprawdź błędy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.