Skocz do zawartości

Wydech MP oraz Eibach


Dżej1685051033

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów,


Obecnie jestem na etapie poszukiwania nowego samochodu, aktualnie waham się pomiędzy 430ix coupe oraz 430ix GC, oba ze stocku. Jako, że żaden z nich nie ma adaptacyjnego zawieszenia M, a samochód będzie brany w najem długoterminowy to chciałbym się was spytać czy nie ma żadnego problemu żeby potem powrócić do seryjnego zawiasu z np. Eibacha który jest na forum zachwalany? :) Czy ktoś z forumowiczów ma samochód w najmie i przeprowadza jakieś większe modyfikacje? Nie mówię o M Perf :) Jestem ciekaw jak serwis patrzy na takie modyfikację.


Co do wydechu, seria brzmi trochę ubogo no ale to tylko R4, czy wydech dedykowany do 30i jest tak samo głośny jak do 40i? Czy różnią się tylko wyglądem czy faktycznie 40i jest znacznie głośniejszy, a jak tak to czy ma klapki w wydechu?


Sprzedawca w salonie powiedział, że nie przeprowadzają zamiany 30i na 40i, czy to jest aż tak duża ingerencja w układ wydechowy , że jest aż taki sprzeciw?


Może trochę chaotycznie ale emocje są , a fajne prowadzenie i dobre brzmienie wydechu to jest to dla mnie mus :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Inchcape Wrocław bez problemu dostałem założony wydech z 435/440 do mojego 428 bez utraty gwarancji (sami to zaproponowali, za co jestem im wdzięczny). Co do głośności - nie wypowiem się. Klapy ma, spięty z trybami Comfort/Sport. Może warto udać się do innego serwisu w takim razie.


Mam u siebie sprężyny Eibacha Pro Kit a oryginalne Xdrive na balkonie. Na razie nie spotkałem się jeszcze z problemami, choć nie liczę na gwarancję sąsiednich części.


Co do leasingu, nie wydaje mi się, by ktoś się tym później przejmował dopóki płacisz w terminie a potem pojazd wykupisz. Pytanie co nazywamy większą modyfikacją. Ja mam zamiar wymienić wnętrze na to z F82 niedługo a obecne sprzedać, mógłby się rzeczoznawca zdziwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.