Skocz do zawartości

Klosze lamp przednich


Nowy070

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejności chciał bym powitać wszystkich gdyż jestem nowym użytkownikiem forum i posiadaczem BMW od miesiąca ;)

 

do meritum, w moim x3 klosze nie prezentują sie najlepiej, ktoś chyba wsadził wcześniej za mocne żarówki(juz zmieniłem) albo nie wiem co bo klosze na wydają sie jak by stopione/popękane od środka w miejscu gdzie idzie główny snop światła, chciał bym wymienić same klosze ale jedyne jakie do tej pory znalazłem tutaj u siebie na Islandii to szklane klosze od wersji z xenonami a ja posiadam zwykle światła i plastikowe klosze, szklane będą pasować??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności chciał bym powitać wszystkich gdyż jestem nowym użytkownikiem forum i posiadaczem BMW od miesiąca ;)

 

do meritum, w moim x3 klosze nie prezentują sie najlepiej, ktoś chyba wsadził wcześniej za mocne żarówki(juz zmieniłem) albo nie wiem co bo klosze na wydają sie jak by stopione/popękane od środka w miejscu gdzie idzie główny snop światła, chciał bym wymienić same klosze ale jedyne jakie do tej pory znalazłem tutaj u siebie na Islandii to szklane klosze od wersji z xenonami a ja posiadam zwykle światła i plastikowe klosze, szklane będą pasować??

 

Potrzebujesz raczej

 

https://www.olx.pl/oferta/klosz-do-lamp-bmw-x3-e83-lewy-nowy-CID5-IDpM2sr.html

 

 

Co i rusz pojawiają się na Allegro lub OLX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to ze tu gdzie mieszkam na Islandii jest problem z dostępnością części a jak sie przyszła z polski to nie dość ze jakieś z d..y cło walą to jeszcze trwa to długo, a szklane mam akurat dostępne nie daleko i jeśli pasują to je biorę jeśli nie to bede musiał z pl zamawiać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklane od wersji z xenonami? Wtf.

A w ogóle były szklane w X3 coś mi się nie wydaje.

 

To zamów sobie z poza UE np: z Chin lub innego państwa z którym Islandia ma podpisaną umowę o wolnym handlu.

 

Albo poczekaj aż Anglia na dobre wyjdzie z UE wtedy przez ebay zamów sobie od anglika, bez cła i przez wodę całkiem blisko.

 

Zawsze możesz kombinować poniżej poradnik

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://icojeszcze.pl/przesylki-na-islandie-jak-ominac-clo-3-porady/&ved=2ahUKEwiSzeXCit3ZAhVG8RQKHXRHAfcQFjAAegQICBAB&usg=AOvVaw1S-aGa1uLjHvXkZmyL4lXD

żadnych dizli tylko Pb+LPG

R4 + turbo, V6 , R6 i V8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Xeony w X3 też mają klosze mówiąc potocznie plastikowe. W żadnym E83 nie występują klosze ze szkła. Kupuj z linku nowe, bez kombinacji.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.