Skocz do zawartości

330xd cypisek


Rekomendowane odpowiedzi

No pare zl wlozylem ale pasuje mi ten pojazd :)


Polonista ze mnie slaby ale ok..

Skrzynia 8hp lepsza mniej przeciaga... to postaram się wyeliminowac przez xhp..

Mulitmedia pez porownania nbt evo a szczegolnie opcja mirroringu robi miazge z ccc

Silnik w 330i jezdzi ok ale jakos jak jezdze raz jednym raz 2 zwinniejszy jest m57 mimo ze wolniejszy.

Na duzy minus i uwazam ze jest wrecz niebezpieczne to przelacznik trybow jazdy w f30 na eco mozna spowodowac wypadek. Ogolnie ten system dla mnie to kicha. Auto powinno zawsze tak samo na kierowce reagowac inaczej trudno dobrze auto wyczuc... Fotele lepsze w e

Zawieszenie i hamulce lepsze w e ale to nie seria wiec trudno porownywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Jak będziesz obczajał xhp to poszukaj na e90post tematu DWR tranny tune, gość za cenę stage 1 i 2 robi soft pod konkretne data Twojej skrzyni. Podobno lepsze niż stage 3. Sam się nad tym zastanawiam.
3A0jS9b.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto zlozone do kupy...

teraz trzeba odczekac kilka dni i na geometrie.. bo na oko widac ze kola sa rozbieżne...

co do obnizenia... na eibach pro kit

przod -10mm tył 0

nieco jestem zawiedziony :P w stosunku do tego jak opadla f30 to wrecz za malo...

ale z przodu nareszcie cisza absolutna :) :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no grzebac uwielbiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90bf185f4ff72432gen.jpg



Bylem na geometrii.... niestety jest minimalnie zbyt rozbiezna ale chlopakom nie udalo sie pokrecic koncowkami drazkow wiec wpadna nowe i cale tylne zawieszenie met/gum rowniez mimo tej lekkiej symetrycznej rozbieznosci auto prowadzi sie znacznie.pewniej i sztywniej. Bardzo mi sie to podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Marudziłeś, że mało siadła, ale moim zdaniem jest ok. Jakbyś wrzucił 18 to by lepiej wyglądało.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

od momentu montazu zawias jeszcze sie uklepał ogolnie tył siadł 10-15mm przod 20-25


pogoda ciut sie w weekend popsuła wiec bylem autem odebrac nowy motocykl a w niedziele postanowiłem wymienic wahacze i koncowki tak by byla pełna mozliwosc regulacji zawieszenia

praca masakryczna sruby w tylnym wahaczu zostały na zawsze w tulejkach. wahacze lemforder sruby aso koncowki drazkow lemforder. Auto jezdzi jak jezdziło. kierownica poziomo... teraz termin na geometrie ale w srode najpierw moc.

e122dface7be5cc7gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:jawdrop: ło Panie jak zwykle albo grubo albo wcale :cool2: , jak ja lubie takie aktualizacje w galeri ..... :modlitwa:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kierownicy poziomo. To właśnie mam ten problem w swojej e91. Po zmianie opon z przodu na nowe kierownica przekosiła się w lewo o kilka stopni, zbieżność została natychmiast ustawiona jednak niewiele to pomogło. Planuję pojechać na geometrię chociaż wiem, że jest ok bo ją robiłem ale mimo wszystko. Może jakieś sugestie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydrauliczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo 225km I 478Nm

Jest 288 I 620

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7e5cc32233eba50cgen.jpg

Przyszly czesci ktore dawno temu zamawialem I o nich zapomnialem.... teraz nie wiem czy chce mi sie to montowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cypisek21

Z tylnymi śrubami od kątów faktycznie zabawa jest przednia :) , dzisiaj znowu miałem okazję sobie przypomnieć jak to jest :mrgreen: .

Akurat trafiły się mniej zapieczone niż w Niebieskiej, po cięciu i negocjacjach :norty: ostatecznie zaczęły śruby obracać się w tulejkach i skończyło się tylko na wymianie 4 tulei oraz nowych kompletnych śrubach.


Te niebieskie zaciski nie są stworzone do czarnego nadwozia :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geometria ustawiona :) teraz troszke przerwy od grzebania :) ale jest jeszcze kilka rzeczy ktore zmienie przed zima :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3c180432086117e3gen.jpg

Blyszczaca zdjeta... na sell

Matowa zalozona :)


Co do roznicy w hamowaniu I reakcji na przycisniecie to niebo a ziemia :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.