Skocz do zawartości

330xd cypisek


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 367
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardzo niespodziewanie i w zupełnie nieodpowiednim momencie dostałem pewną propozycję.. zakupu pięknego samochodu... ten wyprowadzilem jeździ super

... I troszkę szkoda ale może się jakoś uda bo 5szt bmw byłoby przesada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 30 czy więcej ?

OHO ,temat ceny więc oli222 jak zwykle się uaktywnia, zaraz będziesz oceniony czy aby nie za dużo wołasz, control musi być :D

no i reprymenda że już po 9mies sprzedajesz, przecież powinienes tak z 2lata jezdzic minimum ;)

dziwie się że nie dostał jeszcze jakiegoś ostrzeżenia od admina za trollowanie

http://i63.tinypic.com/9qgttz.jpg


cypisek21, co w planach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosacze uwielbiam... jakie to trafne.... kupić nie kupi ale macic wode musi... ;) narazie muszę pozostać tajemniczy . Kupię to pokaże:) ale mocniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Vaporr wpier...lasz sie, a tak nie lubisz jak sie do ciebie wpier...my... Pół forum ci jedzie od handlarzyn i sie z ciebie nabija, ale ty za kazdym razem kupujesz na lata auto przeciez... Wybacz nam hypokryto... A cypisa szanuje bo przynajmniej serce wkłada w swoje auta... A ty tylko wydech panie, program panie, i oby taniej zeby dobrze poszła do ludzi :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oli222 te pół forum to Ty i twoje nosaczowe szukanie sensacji co kto za ile sprzedał i jak na tym wyszedł :) Jak już tak robisz dochodzenie to w ciągu ostatnich 7lat miałem dokładnie 6aut -wszystkie bmw bo jestem fanem tej marki jak większość osób stąd...więc gdzie Ty tu widzisz handel autami? Nie twój interes czy jednym pojeżdze 2 lata a innym 4miesiące bo mi się zmieniły priorytety. Aha, no i zawsze mam tylko 1 auto a handlarz to powinien mieć ich chyba kilka co najmniej jak się nie mylę?

Jak masz zamiar publicznie mnie szkalować o bycie handlarzyną jak to okresliłeś (a żyje wykonując inny zawód) to możemy spotkać się w sądzie za te pomówienia więc hamuj bo w internecie anonimowy nie jesteś...


Dopiero co w galerii Adrianadernew naśmiewałeś się że koła wystawia za 2500zł i że to ZA DROGO i żeby zszedł na ziemię i gonił taniej ( i takie sytuacje są na porządku dziennym jak komentujesz jak ktoś coś sprzedaje) a co tobie do tego? Sam w dziale giełda co chwile wystawiasz jakiś chłam do sprzedania, którego nie możesz się pozbyć bo ciągle odświeżasz ogłoszenia typu stare opony z garażu za 250zł

Ochłoń i daj innym żyć a w mojej galerii nie musisz się wypowiadać wogóle. Jeśli masz do mnie jakiś problem to powiedz mi to w twarz, mieszkamy w jednym mieście...takie to trudne zamiast sapać się na forum ?

Pokaż klasę i kup sobie emkę z salonu a potem dopieszczaj ją latami zamiast każdego obśmiewać kto coś tu sprzedaje że ZA DROGO, że ZA WCZEŚNIE :D


Jesteś tu na tym forum od lat jak ja to czerp wiedze a nie oceniaj innych bez sensu jak kogoś nie znasz, spytaj Mariusza nick czerwony330d, albo arek11, kkamo84, piotres- wszystkich ich znam dobrze na żywo, czy mam coś wspólnego z handlem autami a potem mnie przeproś za pomówienia i tyle


cypisek21 wybacz za OT ale zostałem pomówiony i musiałem wyjaśnić sytuację, powodzenia w sprzedaży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Sam zaczales tutaj dyskusję i robisz koledze offtop więc to raczej ty jego przeproś. Tak samo jak forum oraz bmw-sport za te historyjki, że kupujesz auta na lata (i wlasnie przez to ludzie mają z ciebie beke)... Ja sie właśnie z tych twoich tekstów najbardziej śmieje, całą reszte mam w dupie... A juz pisanie ze zmieniają ci sie priorytety? czy ty masz nas za idiotów? echh...


ps. apropos rzeczy które czasem tu wrzucam, zawsze jest dokladnie napisane, co mam, za ile i w jakim stanie, najczęściej są to opony lub felgi z moich aut, w atrakcyjnych cenach i nienagannym stanie, kiedyś wystawiłem za 250pln parę opon 8-letnich to sam dzwoniłeś z chęcią zakupu, bo jak stwierdziłeś "są w bdb cenie", więc zrobiłeś właśnie beke z towaru który sam chciałeś nabyć... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ale offtopy lecą.....



Bartek,czy ten potencjalny nabytek będzie w tej samej tonacji kolorystycznej? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolor jak kolor... Mam nadzieje że to będzie prawdziwe M! :twisted: Miło by było poczytać jak tam pracujesz nad czymś bardziej "egzotycznym".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce wrócą do serii będą inne koła i carbonowy dyfuzor zastąpi seryjny... I kilka jeszcze drobiazgów z ból z bólem serca zdejmuje ale seryjne auto łatwiej będzie sprzedac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c271883814fd6101gen.jpg

Nowe klocki odświeżone zaciski i tarcze... założona seria

c26a100c1a460b5bgen.jpg

Już na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35907d38f816dfc8gen.jpg

Auto zostało nowe 18" kolka z serii 5 opony quatrac5 założone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3dbeae8e7b1acd44gen.jpg


Odjechała temat do zamkniecia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.