Skocz do zawartości

e46 320d chłodnica spalin


eclipse10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem przez olx chłodnicę spalin do mojego BMW, okazało się że jest za duża i nie pasuje, dzwoniłem do typa żeby oddać a on mi powiedział że nie bawi się w odsyłanie bo teraz nie wie czy to będzie jego czy nie jego bo nie oznaczył itp, i powiedział ogółem że on tego już nie chce. Co mogę poczynić w tej sprawie bo wysyłać za pobraniem mu nie chce bo nie odbierze i powie że on tego nie zamawiał.

Wg mnie jest takie prawo że mam 14 dni na zwrot, mam jego dane itp, rachunku żadnego mi nie dał na tą część.

Jeśli temat jest w złym dziale proszę o przeniesienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zapomnij o odesłaniu. Jak byś kupował przez allegro to odzyskasz kase a tu pogódź się ze stratą kasy i ciesz się że masz towar. Olx ma z tego co pamiętam w regulaminie, że to portal do sprzedaży lokalnej a nie wysyłkowej i tyle. Możesz kolesia za te 150 zł ciągać po sądach, ale szkoda zachodu. Jak tu mi kolega napisał kiedyś, możesz mu uprzykrzyć życie biorąc coś za pobraniem i nie odebrać tego i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiają się tacy ludzie jeszcze jak Pan od którego kupiłeś ta część, ja zawsze jak coś kupuje to pytam o gwarancjie rozruchową i zdażało mi się odsyłać i nigdy takiego problemu nie miałem. Kupywaleś po nr części?

Kupie listwe oslaniajaca próg stahllgrau metalic (400) strona kierowcy sedan 2002rok

721015571

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To nie ulega wątpliwości, że to tylko zleży od człowieka, ale skoro o tym czytamy to znaczy, że kolega trafił na nieuczciwego buraka. Niestety też miałem taki przypadek trafiając na buraka z Gdańska przy kupnie lusterek . Zapłaciłem za składane fotochromy a dostałem zwykłe, które już posiadałem. Oczywiście przestał ode mnie telefon odebrać. Całe szczęscie, że nie zapłaciłem dużo i że to co dostałem było wersją EU sprawną. Może kiedyś uda mi się to odsprzedać. Ale krew mnie zalewa jak można być takim złamasem. Jak taki burak może w lustro patrzeć!! Oby mu fujara odpadła!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Tak jest browar316i :cool2:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiają się tacy ludzie jeszcze jak Pan od którego kupiłeś ta część, ja zawsze jak coś kupuje to pytam o gwarancjie rozruchową i zdażało mi się odsyłać i nigdy takiego problemu nie miałem. Kupywaleś po nr części?

Właśnie nie, było napisane w opisie że pasuje do e46 320d 150km dlatego wziąłem, masz rację gdybym brał po nr części może bym takiego błędu nie zrobił, jednak ten olx jest do dupy pod tym względem.

Jeszcze mi powiedział przez telefon "wystaw sobie na olx to pójdzie szybko, to bardzo chodliwy towar"

Temat do zamknięcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.