Skocz do zawartości

wymiana włącznika świateł


qba_ony

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem ze światłem z tyłu nie świeci mi prawa strona lewa ok. Wszystko sprawdzone działa, a światła nie ma. Zamówiłem nowy moduł od świateł i teraz zamiast świateł pozycyjnych z tyłu świecą mi się środkowe z klapy, wyczytałem że muszę przeprogramować moduł ponieważ km i vin się nie zgadza jak to zrobić w NCS??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dopisz do tytułu oznaczenie, czyli np. 320i, zależy co tam masz, bo admin zamknie temat. Moduł warto sprawdzić, elektronik powinien ogarnąć temat. To raczej nowy trzeba zakodować :wink: w starym to nie pomoże jak jest uszkodzony.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią ze przy zmianie włącznika trzeba przeprogramować vin i przebieg, dziwi mnie to że ja gdy zmieniałem włącznik (gdy kupiłem auto miałem włącznik do zwykłych lamp a mam xenony) na inny to nie musiałem nic robić, podłączyłem i działa normalnie, ponadto mam normalny przebieg taki jaki mialem w aucie i żadna kropka mi sie nie świeci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To rozbierz licznik i zobacz co się stało z diodą, która podświetla ową kropkę :wink: przebieg na liczniku przez wymianę modułu świateł nie zmieni się a kropka świeci się ze względu na niezgodność vin-ów.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.