Skocz do zawartości

E90 320i szarpanie i hamowanie podczas jazdy prblem


Darekbp

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze do was stanie bo wymieniłem uszczelniacze bo brał olej samochodzie i rozrząd odrazu i teraz mam że czasem lekko poczuje przepalony olej z nawiewów czy to może być tak na początku świeżo po wymianę że gdzieś pozaciekalo i przepala się i śmierdzi? Bo uszczelki zaworów itp powymieniali nic z pod auta nie cieknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa vacum była już wcześniej uszczelniona bo z niej kapało właśnie i nowe uszczelki dałem. Pytałem majstra

To mówił że tak teraz może być przez parę km bo jak mieniak rozrząd i uszczelniacze to wiadomo trochę oleju gdzieś tam kapnie i podpływa więc zobaczę jak trochę jeszcze przejadę. A z czujnikiem już ok jest wymienił wszystko i zero problemu juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do Was pytanie podczas przejechania około 30km zaczyna mi jakby sam hamować samochód i puszcza czasem dodam gazu i nie reaguje i szarpie i czasem też wyskakuje kontrolka trakcji. Byłem raz u mechanika z tym to wtedy zębatka była strasznie w rdzy to zczyscil i było dobrze ale znów jest prblem czy to będzie już czujnik? A i gdy to występuje włączę się komunikat że opona przebita ale to chyba tylko przed ten problem z trakcja bo nigdzie nie ma przebicia i nie ubywa powietrza.

 

 

U mnie to samo. Dziś byłem w Kaliningradzie i na diagnostyce powiedzieli, że koronka spuchła i przez to czujnik ABS dostaje złe dane.

 

Czy ktoś ma kogoś w Wawie kto naprawi to raz a dobrze i skóry nie zedrze ?

 

Naprawa to: demontaż prawej półosi - > demontaż zerdzewiałej koronki + czyszcenie gniazda koronki -> montaż nowej koronki zakupionej na allegro -> montaż półosi zpowrotem.

 

 

Będę wdzięczny za namiary.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.