Skocz do zawartości

czy felgi BMW 17" od 525 beda pasowaly do 320?


LilAntoine

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam pytanie.Posiadam felgi od BMW serii 5 rozstaw śrub 5x120 ,piasta 72mm,ET -20 ,szerokie 8 i 9",czy mozecie mi podpowiedziec czy wejda one do BMW 320 z '92 roku a jesli tak to na jakich oponach najlepiej.Z gory dziekuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam.Artur

felgi sa identyczne z tymi z aukcji:

 

http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=118486139

 

 

 

 

[/img]

Edytowane przez LilAntoine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam pytanie.Posiadam felgi od BMW serii 5 rozstaw śrub 5x120 ,piasta 72mm,ET -20 ,szerokie 8 i 9",czy mozecie mi podpowiedziec czy wejda one do BMW 320 z '92 roku a jesli tak to na jakich oponach najlepiej.Z gory dziekuje za pomoc i serdecznie pozdrawiam.Artur

felgi sa identyczne z tymi z aukcji

 

 

czesc , na 100 %beda ci ocierac o ranty błotnikow bo et 20 wywala koło bardziej na zewnatrz sam też mogłem kupic okazyjnie felgi z 5 tki ale po załozeniu na auto zrezygnowalem bo bym na gumy nie zarobil,prawidłowo do 3 felga powinna miec et 42 ja mam teraz et 35 i gumu z przodu 205 50 R16 a tył 225 50 R16 i tez mi sie zdazy przytrzec o rant mimo tego ze pod sprezynami mam wsadzone gumy zeby nie dobijały do konca.Oczywiscie mowie o e36.poprawcie mnie jezeli sie myle,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opony nic nie dadzą, im mniejsze et tym koło wychodzi na zewnątrz

i nie tylko powoduje to obcieranie o nadwozie na dołkach ale zmienia sie również geometria zawieszenia, przerabiałem to,

auto żle sie prowadzi, masz odczucie że nie panujesz nad nim do końca,

radze poszukać felg o odpowiednim odstawieniu, a przynajmniej zblizonym od podanego pezez producenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.