Skocz do zawartości

Bmw 39 530d Nie odpala brak paliwa na listwie cr I wtryskach


lukasz00832

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście wolałbym nie ryzykować raz że wkrecając ściągacz wypychasz pompe a nie zawsze wychodzi gładko a drugie zadanie to ma podtrzymac zebatke pompy na swoim miejscu w trakcie wyjmowania. Ale czytałem na forum że bez sciągacza też robili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Nie chce zakładać nowego tematu, czy ktoś kupował od tego sprzedawcy pompe progową do M57

http://allegro.pl/pompa-paliwa-progowa-bmw-5-e39-520d-525d-530d-oryg-i6596879644.html#

czy przyszło to w pudełku Org. czy jest to TI Automotive? Czy jednak lepiej inter-cars 570zl po znizkach, z góry dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sugerując się opisem obstawiam TI Automotive, pytałeś sprzedawcy?

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis trochę nakierował mnie, że to może nie orginał Ale okazuje się, że to blisko mojego miejsca zamieszkania więc po prostu przejadę się zobaczyć i dam znać dla potomnych czy te pompki wyglądają na solidne i po zakupie jak się sprawują, ale jezeli ktoś brał wysyłkowo i już uzytkuje jakiś czas to proszę o opinię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o pudełko oryginalne to jest duża szansa, że w środku będzie także TI Automotive z Polski. Jak u siebie zmieniałem progówkę - robiłem to jeszcze w nieautoryzowanym serwisie BMW Stando we Wrocławiu (było to jakoś w 2009 r) to już wtedy była to pompka obrandowana jako TI Automotive Made in Poland. Nie pamiętam tylko czy było tam także logo BMW czy nie.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzą, że kupują hurtem w duzej ilości z Niemiec i przychodzi to w jednym zbiorczym kartonie, stąd też opis W zależności od dostawy opakowanie może się różnić., ale zapewniają, że są to nowe pompy TI Automotiv. Na dwoje babka wróżyła..., nic trzeba sprawdzić na miejscu wizualnie jak wwyglądają numery wybite czy nie jest to jakiś gorszy sort.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manolito77 powiedz mi jak CI sie sprawuje made in poland.

dwie opcje do kupienia Made in Poland produkcja 2017 cena 400zł a druga made in germany 500zł 2009 produkcja, Obie nowe germany w pudelku, poland tańsza luzem bez pudelka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem jakoś koło 2009 roku i do dziś śmiga bez problemu. Ciśnienie - po wymianie zaworka paliwa za filtrem na Epmana - na wolnych obrotach 4,20.

Ostatnio wymieniłem pompkę w baku bo już padła. Od około 4 miesięcy dodaję do paliwa oleju 2T (oczywiście w poprawnych proporcjach), żeby system paliwowy miał lżej - bardziej tłuste paliwo ułatwia życie pompkom i wtryskom (przy okazji olej 2T ma też dość dobre właściwości czyszczące wiec i korekcje wtrysków się poprawiają).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.