Skocz do zawartości

E9x Wymiana przedniej czołowej szyby


Michał 330xd

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli będę musiał kupić szybe z miejscem na czujnikplus nowe lusterko z czujnikiem i z obudowa i kodowanie i bede mial czujnik deszczu? A jak wymienie jeszcze przelaczkik swiatel to i czujnik zmierzchu? W sumie to dodatkowy koszt ale moze jak wymieniam szybe warto pomyslec. Gdybym jednak nie chcial tego robić wystarczy kupic zwykłą szybe bez żadnych czujników ewentualnie z pasem solarnym na górze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ten na lusterku jest od ściemniania lusterka. Sensor deszczu/zmierzchu mocowany jest na szybie. Od zewnątrz widać charakterystyczne okienko na czarnym polu: http://www.reveuro.com/inventory/10110_bmw335i_2007/bmw335i_41.JPG. Lusterko nie ma nic do czujnika deszczu zmierzchu. Różni się tylko jego obudowa, a w zasadzie obudowa mocowania lusterka przylegająca do szyby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, niestety byłem zmuszony wymienić szybę czołową ze względu na bliskie spotkanie z kamieniem i mam pewny problem. Czujnik deszczu działa bardzo bardzo ale to bardzo słabo, jego czułość jest wręcz znikoma, działa dopiero po konkretnym oblaniu przy normalnym użytkowaniu na drodze nieużyteczny. Sensor zmierzchu działa bez większego problemu ale jednak wycieraczki nie chcą współpracować teraz moje pytanie czy po podłączeniu u jakiegoś speca pod komputer bedzie w stanie mi zwiększyć czułość czujnika?

I wyprzedzając pytania szyba wymieniona naprawdę elegancko u Pilkingtona pojechałem do nich z reklamacją no to jedyne co tak naprawdę byli w stanie zrobić to rozmontować czujnik i sprawdzić czy żaden pył się nie dostał przy montażu wyczyścili ale pozostaje problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba konkretnie pod model, od razu z miejscem na czujnik, nic nie było przekładane na czujnik a wszystko leży idealnie, zero baniek, jedyna różnica jest taka że poprzednia szyba miała zielony pasek ta jest bez - nie powinno mieć to znaczenia w tym przypadku bo miejsce na sensor jest i tak wydzielone tak jak było w poprzedniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Bednvr, a nie przestawileś sobie tego pokrętła na manetce wycieraczek. Kiedyś myślałem że to do automatycznego wycierania nie wnosi. Im bardziej pokrętło jest u góry tym automat jest czulszy. Na samym dole to praktycznie nie wyciera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.