Skocz do zawartości

Czy ktoś was używał części tych producentów????!!!!


wazik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czeka mnie wymiana drażka środkowego i przy okazji chciał bym wymienić drążki kierownicze (lewy i prawy), przeglądając allegro znalazłem takie propozycje:

http://www.allegro.pl/item117409086_drazek_kierowniczy_bmw_e34_e32_e28_e24_e31_hit_.html

http://www.allegro.pl/item118021646__drazek_kierowniczy_bmw_e34_.html

Czy ktos spotakł sie z tymi producentami??

W intercars cena środkowego marki febi 280 zł, a pozostałych ok 120, więc jest róznica.

Co sądzicei o producentach SH i fortunaline (niemiecka firma).

Dziękuje za porady.

 

Pozdrawiam

Wazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem na to pytanie :)

Rozmawiałem z człowiekiem który zajmuje się dystrybucja tych części.

SH jest to podobno chińszczyzna :o , a fortunaline jest to polska firma dla której też ktoś robi te zeczy w chinach i podobnow tej samej fabryce.

Tak więc ja z tego rezygnuje.

Moje bmw jak by się dowiedziało ze jeździ na chińszczyznie czy innym cudeńku :duh:

Pozdrawiam

Wazik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym co zobaczylem na tej aukcji to nie wiem czy chcialbym te drazki do poloneza zamontowac. Kaczka to maks co moze z tego byc. Czlowieku daj se luz, wydaj dwa razy wiecej, jezdzij 3x dluzej. Pozdrawiam.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość części w JC AUTO to jakiś chłam,CHINY,TAJLANDJA,VIETKONG i inne podróby to potęgi n',że nawet nazwy producentów trudno wymówić,niektóre to wogóle nie mają nazwy.Drążki kierownicze środkowe do E34,ostatnio sprzedawałem firmy DELPHI TL448 u mnie firmie to był za 170zł,a ceny innych producentów tak się przedstawiają FEBI FE08925 225zł,LEMFORDER 10625 -270zł,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz u Was są ceny warszawskie, u nas to i za takie ceny klienci marudzą,jak nie wiem i większość lata do innych sklepów po jakieś RTS,jakieś rzemiosła i inne badziawie i mówią ooo w tamtym sklepie kupiłem dużo taniej,a ja się pytam jaka to firma i mi pokazują jakieś krzaczaste co nawet o nich nigdy nie słyszałem.A Ci ludzie co się znają na rzeczy i na producentach to biorą markowe rzeczy i nawet o jakims badziwiu nie chcą słyszeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, je�li mał bym mozliwosc kupna za takie kwoty jak podajesz to nawet bym się nie zastanawiał, ale u mnie to febi kosztuje 300 zł!!!

 

Skorzystaj ze sklepu internetowego. Ja kupuje w takim jednym sklepie, mają tam części firm z górnej półki po bardzo konkurencyjnych cenach. np. piaste z łoyskiem SKF kupiłem do e30 za bodaj 250 (o ile mnie pamięć nie myli). Jak odszukam link (bo już odpukać dawno nic nie kupowałem :roll2: ) to zapodam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.