Skocz do zawartości

bagażnik dachowy E60 oryginalny


bigi303

Rekomendowane odpowiedzi

Zginęła mi gumowa podkładka od stopy bagażnika dachowego do E60. Z jakiegoś powody producent wykonał zdejmowane podkładki i.... jedna z 4 podkładek się gdzieś "zdjęła". Rzecz mała, niby nic, ale bez niej bagażnik jest praktycznie do wyrzucenia, a tutaj wiadomo narty wkrótce :D

 

Dzwonię do dealerów (M-cars Kraków) oraz do www.czescidobmw.pl ale mówią, że w katalogu nie mają oddzielnej części i nie można dokupić tej podkładki. Gdzie szukać pomocy, bagażnik jest oryginalny od BMW i szkoda by go wyrzucić z powodu jednej podkładki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginęła mi gumowa podkładka od stopy bagażnika dachowego do E60. Z jakiegoś powody producent wykonał zdejmowane podkładki i.... jedna z 4 podkładek się gdzieś "zdjęła". Rzecz mała, niby nic, ale bez niej bagażnik jest praktycznie do wyrzucenia, a tutaj wiadomo narty wkrótce :D

 

nie mają oddzielnej części i nie można dokupić tej podkładki. Gdzie szukać pomocy, bagażnik jest oryginalny od BMW i szkoda by go wyrzucić z powodu jednej podkładki

Ja bym spróbował dorobić z cienkiej gumy podobną :D Masz na wzór jeszcze trzy.

852c2d3fdc685c61m.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz.

Niestety dorobienie nie jest takie proste. Podkładka nie jest płaskim kawałkiem gumy który mógłbym wyciąć wg wzoru ale ma zgrubienia które wchodzą w otwory w stopie bagażnika. wymaga to poważniejszego "rzeźbienia" i mówiąc szczerze jest dla mnie niewykonalne.

Kolejną rzeczą jest fakt iż nie chciałbym robić prowizorki. w końcu to BMW i trochę zobowiązuje :D

 

Te podkładki muszą nagminnie ginąć (łatwo wypadają) więc jestem zaskoczony , że nie jest to popularny temat w ASO ani na forach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.