Skocz do zawartości

Skrzypienie zawieszenia - pomocy !


jande57

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Doradźcie coś na temat usunięcia skrzypienia, piszczenia podczas pracy przedniego zawieszenia przy skręcaniu, bujaniu się auta podczas upalnej pogody.....

Zmieniłem przednie amortyzatory, jakieś wahacze i coś tam jeszcze przed miesiącem ale teraz, przy suszy jest masakra.

W środku niewiele słychać ale na zewnątrz...

Ciekawie jest jak przejeżdżam powoli np. na parkingu obok grupki facetów - to patrzą na auto normalnie ale.... jak jest grupka dziewcząt czy pań to KAŻDA SIĘ UŚMIECHA - jak poruszam w "odpowiednim" tempie kierownicą.... Ciekawe dlczego ? !! :) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstrzyknij w gumy kolumny kierowniczej za pomoca strzykawki 5-iatki i igly jakiejs duzej moze wiekszej niz 1.5 olej moze byc taki jak do silnika tylko najlepiej nowy u mnie bylo podobnie ale mialem problem zacieraly sie sworznie i tak zrobilem a moj kumpel mial tak z przekladnia wiec moze cos sobie wyciagniesz z tego co napisalem ! pozdro !
jak kochac to Ksiezniczke jak krasc to Miliony jak jezdzic to tylko BMW ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Hej

 

Szkoda tych dziewczyn co się uśmiechają , ja bym nie naprawiał :lol:

Wjedź na podnośnik - niech ktoś zlokalizuje Ci ten dźwięk

Związany jest z którymś elementem gumowo metalowym w układzie kierowniczym

 

Samo smarowanie pomoże na trochę , pisk oznacza że dostaje się tam woda , piasek lub guma jest spękana i elementy trą o siebie .

U mnie piszczała końcówka drążka kierowniczego - przy skręcie tylko w jedną stronę .

 

Pozdro :D

MarioBigRed

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.