Skocz do zawartości

Problem z klimatyzacja / ogrzewaniem w F30


michalpl7

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega na 90% wywołał dyskusję aby pozycjonować swój skup katalizatorów.

Dostał tymczasowego bana do wyjaśnienia, a jeśli to się potwierdzi to posty razem z linkami znikną.

 

Całą resztę zapraszam do dalszej dyskusji.

 

 

Przepraszam za off topic ale chce sie odniesc do nieprawdziwych slow na swoj temat. Po pierwsze to nie wywolalem zadnej dyskusji tylko odnosilem sie do postow, w ktorych bylem cytowany. Po drugie moj opis jest zgodny z 20 pkt. regulaminu. Po trzecie dostalem bana bez zadnych ostrzezen i wyjasnien. Poprostu mam inne zdanie na temat uzywania klimatyzacji w aucie co z niewiadomych przyczyn bardzo nie spodobalo sie szanownemu Panu moderatorowi.

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez wydaje sie ze przyczyna moze byc czujnik wilgotnosci, ktory zalacza klime jesli powietrze w kabinie moze doprowadzic do zaparowania szyb

2009-2013 E46 330iA; 2013-2014 E91 318dA; 2014-2016 F34 320dA; 2016-2019 F34 330xdA; 2018-2020 G30 540xiA

2020-2023 F98 X4M; 2022-2026 G08 iX3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. ten czujnik jest uszkodzony czy tak ma byc?

 

Ostatnio w momencie gdy zaczela parowac mi przednia szyba zauwazylem, ze po wlaczeniu przycisku z logiem przedniej szyby nawiew dmuchal goracym powietrzem mimo ze ustawilem 18 stopni(zwykly nawiec bez AC). Czy to normalne?

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kolega na 90% wywołał dyskusję aby pozycjonować swój skup katalizatorów.

Dostał tymczasowego bana do wyjaśnienia, a jeśli to się potwierdzi to posty razem z linkami znikną.

 

Całą resztę zapraszam do dalszej dyskusji.

 

 

Przepraszam za off topic ale chce sie odniesc do nieprawdziwych slow na swoj temat. Po pierwsze to nie wywolalem zadnej dyskusji tylko odnosilem sie do postow, w ktorych bylem cytowany. Po drugie moj opis jest zgodny z 20 pkt. regulaminu. Po trzecie dostalem bana bez zadnych ostrzezen i wyjasnien. Poprostu mam inne zdanie na temat uzywania klimatyzacji w aucie co z niewiadomych przyczyn bardzo nie spodobalo sie szanownemu Panu moderatorowi.

 

Jak dla mnie możesz nawet wymontować klimatyzację i zaślepić przycisk, walczymy z plagą ludzi którzy dzięki forum pozycjonują sobie strony w wyszukiwarce Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Panowie a sytuacja lewa prawa strona różnica temperatur ?


Wie ktoś może jaki to silniczek lub klapa ?


Prawa strona ogień kratki palą na 28 stopni ustawiony climatronic, lewa strona kratka, szyba i nogi wieje nie zimne, ale chłodne powietrze... coś się zacięło ? miał ktoś taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.