Skocz do zawartości

M550d F11 LCI carbonschwarz


Pter

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
hej rozważąm zakup m550d z przebiegiem 112 tys km. Czy w swojej Bmw doświadczyłeś jakichkolwiek problemów technicznych? Czy taki przebieg dla auta z triturbo jest do przełknięcia? pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemów żadnych nie uświadczyłem, może poza rozwaleniem 2 runflatów 20". Ale były już na wykończeniu, teraz zmieniłem na normalne opony i wszystko ok.


Jakby co to moja M550d jest na sprzedaż (tzn. odstąpienie leasingu), chcę wrócić do X3 lub X4 m40i :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Sądząc po wcześniejszych postach, wysokość zawieszenia, jeżeli mogę się wypowiedzieć zamiast kolegi (wcześniej też miał X3 ).
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Ot, nasze wspaniałe pewnie drogi... :mad2: Ja kiedyś jeździłem tylko BMW coupe, ale jak wybudowałem dom na górce (bo ładne tereny i widoki) i pojawiły się dzieci, kupiłem pierwszego suva, prawie nową X3 E83. Fajnie ją doposażyłem w dodatki AC Schnitzer i zwracała na siebie uwagę :wink: . Po pięciu latach bezawaryjnej jazdy, dwójka synów podrosła, brak wózków itp., wymieniłem X3 na F30 w xdrive (mieszkam na Podbeskidziu i na górce, stąd xdrive ), bo przecież wcześniej fajnie mi się jeździło niskimi BMW . Dołożyłem dokładnie wszystko, co było możliwe z pakietu M performance.... i po 9 miesiącach sprzedałem ( na szczęście z minimalną stratą) i kupiłem w BMW Sikora X3 F25 LCI, bo jednak doceniłem zalety tych samochodów na naszych drogach do codziennego użytku. I kolejny raz zabawa w tuningowanie i doposażanie w dodatki M performance i AC Schnitzer :mrgreen: ( docelowo jednak i tak ma być X4). Dlatego doskonale Cię rozumiem :cool2:
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze łódzkie drogi niestety :(

choć i tak jest dużo lepiej niż było :roll:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa, 3 dni później dziury już nie było.

 

to masz wkład w naprawę łódzkich dróg :wink:

:cool2:

Solidne działające Stare POLSKIE TELEFONY RWT/T4 /wyprzedaż kolekcji/. Doskonałe jako ozdoba mieszkania, kancelarii, gabinetu lub biura

Więcej w linku: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=4319457

/Dla forumowiczów BMW-klub.pl możliwy rabat/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.