Skocz do zawartości

528i jak działa PDC z przodu?


danon_d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam mały problem z parkowaniem przodem. Mam Mpakiet i w zasreaszającym tempie lecą mi plastyki pod zdeżakiem. Chcę tego uniknąć i zastanawiam się czy oryginalnie założony czujniki parkowania z przodu wyłapują przeszkodę w postaci krawężnika który może już uszkodzić części zderzaka??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Problem masz też z ortografią.Jak się takowy ma to polecam więcej czytać..Książek miast postów.

Ciężko przodem-parkuj tyłem.Zawsze możesz poprosić kogoś o pomoc.Macha ręką.gdy jesteś za blisko.

A plastiki Ci nie lecą ,tylko sam je niszczysz..Ori czujnik skanuje tak by ostrzegać o możliwośći uszkodzenia elementu nadwozia a więc zderzak do dolnego zakończenia też się na to łapie.

Zakup BMW zarejstrowanego w RP to brak wyobrazni,lenistwo lub bezgraniczna naiwność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem sie ze trafie na poliglotę. Nie zwróciłem uwagi pisząc post, choć uważam, że żaba pisana przez "rz" czy "ż" nadal jest zielona, być moze dla tych co kolorów nie rozróżniają ma to jakies znaczenie.

Myśle tez że sedno mojego postu było kierowane w innym celu.

Rady panie/pani "kwiatek73" zatrzymaj dla siebie. Wystarczyło napisać:

Ori czujnik skanuje tak by ostrzegać o możliwośći uszkodzenia elementu nadwozia a więc zderzak do dolnego zakończenia też się na to łapie.

W nawiązaniu do pana/pani wypowiedzi pragnę zwrócić uwagę ze po znakach interpunkcyjnych typu "," i "." w języku polskim robi sie przerwę, w przypadku pisania na komputerze/maszynie do pisania jest taki długi klawisz pod klawiaturą literową, to wlasnie on robi te magiczne przerwy.

Mimo tego wywodu dziękuje ze sensowną odpowiedz.

Z góry przepraszam ze uraziłem pana/panią ortograficzną godność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się zastanawiałem jak działa to PDC, a bardziej czy dałoby się je zmusić by "widziało" wyższe krawężniki zagrażające naszym zderzakom... ale chyba bez kamerek lub pomocnej osoby się nie obejdzie :/

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Kwiatek73" w swojej wypowiedzi twierdzi ze wykrywają, przecież o to pytałem ;)

 

to mój zderzak opowiadał inną historię (teraz u lakiernika), choć inny model, ale myślę, że u Ciebie podobnie

albo mamy jakieś "lewe" albo ... może PDC wyłapuje przy zwykłych, nie m-pakietowych zderzakach

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.