Skocz do zawartości

Błąd świateł do jazdy dziennej LED


damianb193

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnio borykam się z problemem lampy led. Czasem gdy rano odpalam samochód pojawia się informacja o uszkodzeniu lewego światła do jazdy dziennej i ringi nie świecą. Wystarczy wtedy zgasić samochód i odpalić go ponownie a led zapala się bez problemu. Miał ktoś podobną przygodę? Wie jak sobie z tym poradzić?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Witam, mam ten sam problem po zmianie zarowek na diody. Diody migocza i od czasu do czasu wywala blad o uszkodzeniu zarowki swiatel pozycyjnych. U mnie wystarczy zrestartowac zarowke i problem znika np przelacz na drogowe i z powrotem na DRL i blad znika ale permanentnego rozwiazania nie znalazlem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 tygodnie później...

Jak przed chwilą pisałem w innym poście...


Witam. Z góry zaznaczę, żę nie mam pojęcia zasady działania tych lamp od momentu gdy miałem podobny problem, ale opiszę bo może coś to wniesie do tematu. Miałem problem z jedną lampą. Ringi w niej albo zapalały się i gasły natychmiast albo wgl nie reagowały . W serwisie po kilku próbach diagnostyki i wymiany modułów stwierdzili, że lampa musi zostać wymieniona ma nową. Wiec może trzeba poszukać problemu w samych lampach?

Kasowanie błędu w zasadzie nie pomagało bo problem wracał. Po wymianie całej lampy problem znikł. Od momentu awarii minęło ponad rok. W drugiej lampie problem wgl się nie pojawił.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.